Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Ziemassvētku koncertā Rubenes baznīcā uzstāsies grupas "Framest" mūziķi Jānis Ķirsis un Rūta Dūduma-Ķirse

Publicēja 2019. gada 22. dec. 00:14Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 24. dec. 03:59 ]
Svētdien, 22. decembrī, plkst. 16.00 Kocēnu novada Rubenē – Rubenes baznīcā izskanēs Rūtas Dūdumas-Ķirses un Jāņa Ķirša Ziemassvētku koncerts "Dvēseles dziesma".

“Dvēseles dziesma” - saviļņojošākās dvēseles dziesmas par mīlestību, dueta izpildījumā kopā ar komponistu un pianistu Jāni Ķirsi un dziedātāju Rūtu Dūdumu - Ķirsi. Šī programma jau izskanējusi Durbes un Vecumnieku baznīcās, turpina ceļu pie klausītāju sirdīm un dvēselēm.

Rūta Dūduma-Ķirse ir vairāku starptautisku konkursu laureāte, vokālās grupas "Framest" soliste, muzikālās apvienības "Vintāža'' soliste, bet Jānis Ķirsis ir komponists un producents, kurš ir pazīstams arī kā vokālās grupas "Framest" dalībnieks un mākslinieciskais vadītājs.

Ieeja par ziedojumiem Rubenes baznīcas atjaunošanas iecerēm.

Svētku noskaņu papildinās pie Rubenes baznīcas apskatāmā “Dzīvā Betlēme”, kurā kaut uz brīdi būs iespēja sajust noskaņu, kāda Betlēmes kūtiņā valdīja Kristus piedzimšanas brīdī. “Dzīvajā Betlēmē” būs apskatāmas aitiņas, kas atceļojušas no Bendiku ģimenes saimniecības, teliņi no Ločmeļu ģimenes zemnieku saimniecības "Mazdzērvītes" un Bucenieku ģimenes trusīši.
Comments