Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Vasaras sezona Vaidavas ezera pludmalē tiks atklāta ar Chris Noah akustisko koncertu

Publicēja 2019. gada 21. maijs 02:54Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 4. jūn. 22:24 ]
Viena no iedvesmojošām vietām mūspusē, kur ikdienas skrējienā mazliet apstājas laiks, ir Vaidavas ezera pludmale. Šī būs piektā vasara, kad atpūtniekus te ar prieku sveicinās arī “Valmiermuižas vasarnīca” un “Vaidaveži”, piedāvājot gan kvalitatīvu atpūtu – supi, laivas, gan gardus našķus un spirdzinājumus. Un šis ir viens varens iemesls, lai nosvinētu atkalsatikšanos, tāpēc 31. maijā esat laipni ieaicināti uz vasaras ieskandināšanu.

Kas plānā?
      • No plkst. 18.00 DJ atskaņos mūziku saulītei un vasarai par godu.
      • Plkst. 19.00 Kocēnu novada ceļošanas akcijas “Pavasara vaibsti Kocēnu novadā” apbalvošana.
      • Ap plkst. 19.30 Chris Noah akustiskais koncerts.
Starp mākslinieka Chris Noah zināmākajām dziesmām ir 2017. gada singls “Spark”, kas iekļuva Latvijas lielāko radiostaciju topos, debijas singls “Had It All”, kā arī 2018. gadā izdotās dziesmas - “Fall Through” un “River”, kas īpašu uzmanību izpelnījušās tieši no ārzemju mūzikas pazinējiem. Gada sākumā mūziķis aizvadīja pirmo solo koncertu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un nu ar akustisko koncertu pieskandinās arī Vaidavas pludmali. Koncerts apmeklētājiem bez maksas.

Pasākuma laikā līdztekus spirdzinājumiem no “Valmiermuižas alus darītavas” un “Gardu muti” varēs iegādāt arī gardās picas, kuras tiks uzburtas “Vīnkalni” brīvdabas picērijā. Bet “Vaidaveži” piedāvās ekskluzīvu iespēju koncertu klausīties no ezera vidus, iebraucot tajā ar supu vai laivu.

Un kas jo priecīgāk – mūzika un iedvesmojoša kopā sanākšana Valmiermuižas vasarnīcas pavēnī notiks visu vasaru. 27. jūnijā svētkus netipiskās atskaņās aicinās sadzirdēt Evija Vēbere, bet jūlijā bērzu birzītē uzstāsies grupa ”Polifauna”. Mūzika pludmalē skanēs arī augustā, ar vismaz diviem dzīvās mūzikas koncertvakariem.

Ar jūliju starts tiks dots arī praktiski prātīgajām trešdienām, kas līdz pat augusta beigām katru otro trešdienu aicinās kopā sanākt radošas darītājas, lai darot izzinātu un radot piepildītu.

Seko līdzi Valmiermuižas vasarnīca Vaidavā Facebook kontam, lai uzzinātu aktuālo informāciju par pasākumiem.

Lai mums kopā brīnišķīga vasara!
Comments