Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Vaidavā norisināsies Šaha čempionāta pirmā posma sacensības

Publicēja 2019. gada 30. dec. 00:04Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 13. janv. 01:44 ]
Biedrība “Skudras Spēka Cilts” rīko Šaha čempionātu četros posmos. Pirmais no tiem - Šaha čempionāta Kocēnu novada posms - tiks aizvadīts 25. janvārī plkst. 11.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, spēlētājiem iepriekš piesakoties. Sacensības notiks divās grupās – skolēnu un atvērtajā, kurā aicināti piedalīties visi interesenti.

“Šahs ir piemirsta galda spēle, kas attīsta stratēģisko domāšanu un lēmumu pieņemšanu. Pats to spēlēju mācoties pamatskolā, kad tā bija izplatīta nodarbe. Lai “atdzīvinātu” interesi par šo skaisto un svarīgo spēli, biedrībā esam nolēmuši to popularizēt, rīkojot šaha čempionātu, kurā tiks noteikti labākie šaha meistari Valmieras un tai pieguļošo novadu bērnu un jauniešu starpā,” tā biedrības “Skudras Spēka Cilts” valdes loceklis Juris Ošiņš.

Dalībnieki ne tikai attīstīs savas prasmes, bet arī cīnīsies par vērtīgām balvām. 1. vietas ieguvējs skolēnu grupā savā īpašumā iegūs ģimenes ieejas biļeti Zinātnes centrā Ahhaa un degvielas karti, kas segs daļējus brauciena izdevumus uz to Tartu, Igaunijā. Savukārt pieaugušo grupas spēlētājiem sarūpēti labumi no vietējiem uzņēmējiem.

Dalībnieki aicināti piedalīties arī citos posmos: Burtnieku novada posmā, kas notiks Matīšu kultūras namā 1. februārī; Beverīnas novada posmā - Brenguļu sporta centrā “Kaimiņi” 8. februārī; Valmieras pilsētas jeb finālposmā, kurā tiks noteikts absolūtais čempions - Vidzemes Augstskolā 22. februārī.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un foto tiks izmantots publicitātes nodrošināšanai.

Iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi skudrascilts@gmail.com vai aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT

NOLIKUMS

Par atbalstu pasakāmies Kocēnu novada pašvaldībai, Burtnieku novada pašvaldībai, Beverīnas novada pašvaldībai, Vidzemes Augstskolai, Valmieras 2. vidusskolai, Zinātnes centram Ahhaa, SIA “Skudra Pluss”, Z/S “Kaņepītes”, SIA “Oakland” un citiem uzņēmējiem.
Comments