Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Vaidavā norisināsies piektais SUP festivāls

Publicēja 2020. gada 26. jūl. 22:49Kristers Blūms
Jau piekto gadu gaidīsim Tevi uz SUP festu Vaidavā - tās būs divas dienas tīra prieka, nedaudz sacensības un jautrība! Tevi gaidīs labi SUP instruktori, kas palīdzēs un apmācīs, ja ar SUP brauksi pirmo reizi. Būs individuālas SUP airēšanas sacensības un sacensības komandām, lai vari airēt kopā ar draugiem.

SUP festa ietvaros pirmo reizi notiks unikālas SUP sacensības - saullēkta sacensības apkārt Vaidavas ezeram! Bet pa dienu būs iespēja savus spēkus pārbaudīt gan individuālajās, gan komandu sacīkstēs. Un visi airētāji, neskatoties uz sasniegto rezultātu, piedalīsies izlozē, kurā galvenā balva būs jauns Red Paddle Co SUP dēlis no Supfit.lv un divritenis no VaidavEŽI.

Tāpat varēsi piedalīties SUP gaismas braucienā tumsā un rīta vingrošanā uz SUP dēļiem. Savus spēkus varēsi pārbaudīt SUP šķēršļu trasītē uz ūdens un OneWheel izaicinājumā uz zemes. Vai esi piedalījies SUP rogainingā?!? Vaidavā to varēsi izdarīt! Vai tas ir viss?!? Nē! Būs vēl citi pārsteigumi! Sāc krāt spēkus!

Par lieliskām balvām airētājiem gādās Red Paddle Co Latvia, VaidavEŽI Supfit.lv un Visit Kocēnu novads.

Info un pieteikšanās pasākumam www.supfests.lv.

Liec datumus savā kalendārā, taisi komandu no ģimenes locekļiem, draugiem vai darba kolēģiem, lai kopīgi pavadītu lielisku nedēļas nogali, un varbūt tieši Tu tiksi pie jauna SUP dēļa!
Comments