Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Vaidavā norisināsies Kocēnu novada laikmetīgā teātra "Volatus" pirmizrāde "Par pirmo mīlestību"

Publicēja 2019. gada 26. febr. 04:23Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 26. febr. 04:36 ]
8. martā plkst. 19.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā Kocēnu novada laikmetīgais teātris “Volatus” izrādīs jaunāko iestudējumu “Par pirmo mīlestību”, kura režisore ir Larisa Merca.

Izrāde “Par pirmo mīlestību” veidota no patiesiem stāstiem – režisore L.Merca uzrunāja draugus, draugu draugus un paziņas, vecumā no 25 līdz 90 gadiem, uzdodot vienus un tos pašus jautājumus – kas, viņuprāt, ir mīlestība, kā sastapuši savu pirmo mīlestību, kāda tajā laikā ir bijusi mūzika, iecienīti ēdieni, vaļasprieki, kā pavadījuši savu ikdienu. Intervijas iemūžināja video operators Artūrs Rundēlis, un safilmētais materiāls par katru konkrēto prototipu tika nodots aktieriem, lai no vairāku stundu gara materiāla izveidotu aptuveni 10 minūšu garu stāstījumu.

Izrādes tērpi, arī sieviešu kleitas, tapuši no vīriešu krekliem, kuriem akcentu piešķīra māksliniece Inita Jurgenberga. Muzikālo pavadījumu veidos bungu un dūdu mūzikas grupas “Auļi” dziesmas “Pavasara laiks” ritmi, un deju kustības iestudējis Rihards Bergs.

Izrāde tapusi ar Kocēnu novada pašvaldības atbalstu.

Ieeja: 3 eiro.
Comments