Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Šovakar Valmiermuižas vasarnīcā pie Vaidavas ezera koncertēs Ainars Mielavs un Aigars Voitišķis

Publicēja 2019. gada 7. aug. 22:55Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 8. aug. 04:22 ]

Ceturtdien, 8. augustā, Vaidavas pludmalē uzstāsies Ainars Mielavs un Aigars Voitišķis. Mūziķi savu spēli sāks ap plkst. 19.30. Pirms tam (no plkst. 18.00) DJ Augusts priecīgs. Koncerts apmeklētājiem bez maksas. 

Stipra lietus gadījumā koncerts norisināsies Vaidavas kultūras un amatniecības centrā (Skolas iela 1A, Vaidava, Vaidavas pagasts, Kocēnu novads).

Vaidavas pludmalē apstājas laiks. Tā ir īstā vieta, kur smelties spēku gan aktīvā, gan mierpilnā atpūtā. Visas vasaras garumā, spītējot nemitīgajiem cīniņiem ar laika apstākļiem, Vaidavas pludmalē notiek arī muzikāli vakari. Augusts tiks sumināts ar Ainara Mielava un ģitārista Aigara Voitišķa uzstāšanos.

Dziedātājs Ainars Mielavs dziesmas rakstīt sācis astoņdesmito gadu vidū un turpina to darīt vēl aizvien. Ainara vārds, iespējams, visvairāk sasaistīts ar viņa veidotajām grupām “Jauns mēness” un “Mielavs un pārcēlāji”. Viņa radītie stāsti mūzikā klausītājiem gan raisa pārdomas, gan iepriecina, gan palīdz rast risinājumu, labāk izprotot pašiem sevi. Izpildījums ir dziesminiekiem raksturīgajā manierē – balss un ģitāra, ar kuru spēj pateikt visu un neko lieku.

Vakar plānā:
Plkst. 18.00 DJ Augusts laimīgs.
Ap plkst. 19.30 Ainara Mielava uzstāšanās.

Pasākuma laikā līdztekus spirdzinājumiem no Valmiermuižas alus darītavas un Gardu muti varēs iegādāt arī maltīti no Valmiermuižas alus virtuves, bet Vaidaveži piedāvās ekskluzīvu iespēju koncertu klausīties no ezera vidus, iebraucot tajā ar supu vai laivu.

Ērtākai koncerta baudīšanai aicinām ņemt līdzi pašiem savus sēžamos.

Vasara Valmiermuižas vasarnīcā pie Vaidavas ezera tiks noslēgta 30.augustā ar iemīļotajām Dāmu štātēm ( No plkst. 17.00 iespēja iztirgot savu skapja saturu un tikt pie jauniem papildinājumiem), bet ap plkst. 20.30 vasarai un sanākušajiem par godu uzstāsies pats Mikus Frišfelds.

Koncertvakari Vaidavas pludmalē notiek sadarbībā ar Kocēnu novada domi.
Comments