Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Šovakar Kokmuižas vakarā viesosies mūziķis Goran Gora, pieejamas pēdējās pāris biļetes

Publicēja 2020. gada 11. aug. 23:54Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 12. aug. 00:11 ]
Trešdien, 12. augustā, plkst. 19.00 Kokmuižas brūzī, Jāņa Ķenča ielā 2, Kocēnos notiks jau ceturtais muzikālais Kokmuižas vakars, kurā viesosies mūziķis Goran Gora jeb Jānis Holšteins - Upmanis, izpildot sava jaunā albuma “Renesanse” muzikālās kompozīcijas, kuras radušās iedvesmojoties no tādām valstīm kā Indija, Izraēla, Bosnija un Hercegovina.

"Albumā dzirdamo dažādo tautu un cilvēku pieredzes palīdz atspoguļot manu pieaugšanas procesu, kas ir neizbēgams notikums katra cilvēka dzīvē. Pieaugšanas rezultāts ir sevis apzināšanās sabiedrības centrā, kā arī sava personīgā "centra" - vertikāles - meklēšana, kam ar sabiedrību un tās priekšstatiem ne vienmēr ir "pa ceļam"," teic Goran Gora. "Pieaugšana jebkura cilvēka dzīvē ir pilna ar izvēlēm, vērtību pārskatīšanu, vertikāles nostiprināšanu, ticību un atbildību. Bet šī pieaugšana, to virzot pareizi, ir jau kārtējais brīnumu pilnais cikls cilvēka dzīvē. Un viss, ko atliek darīt mums, - šos dažādos un pārmaiņu pilnos ciklus pieņemt un iemācīties baudīt."

Pasākumu vadīs Mikus Frišfelds.

Ieeja: 15 EUR. Biļetes Kocēnu novada domes kasēs un internetā, vietnē www.bezrindas.lv. Biļešu cenā iekļauts dzēriens no Kokmuižas alus darītavas.

Comments