Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Sestdien Vaidavā izskanēs Kocēnu novada pašdarbības kolektīvu svētki “Saka Pasaka”

Publicēja 2020. gada 12. febr. 02:39Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 12. febr. 02:39 ]
Sestdien, 15. februārī, plkst. 17.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā pasākumā “Saka Pasaka” pulcēsies Kocēnu novada pašdarbības kolektīvi, lai, svinot kopā būšanu un radošu darbošanos, ar īpašiem, šim pasākumam iestudētiem priekšnesumiem priecētu ikvienu skatītāju un klausītāju.

Par pasākumu stāsta viena no tā organizatorēm, Vaidavas kultūras un amatniecības centra vadītāja Inita Jurgenberga: “Februāris ir mīlestības mēnesis, tuvojas pavasaris – daba gatavojas putnu dziesmām, un ziedēšanu ieskandinājuši jau pirmās sniegpulkstenītes. Kocēnu novada amatiermākslas kolektīvi aicina ikvienu apmeklēt svētku pasākumu “Saka Pasaka”, kurā kolektīvu dalībnieki iejutīsies Annas Sakses “Pasakas par ziediem” romantiskajās noskaņās. Ar dziesmām, dejām un mūziku stāstīsim par mīlestību, draudzību, attieksmi citam pret citu.”

Pasākumā piedalīsies Kocēnu kultūras nama kolektīvi - jauktais koris "Imera" un vokālais ansamblis "Imera", vidējās paaudzes deju kolektīvs "Savieši, Vaidavas kultūras un amatniecības centru pārstāvēs jauktais koris “Vaidava”, senioru deju kopa “Feja” un laikmetīgais teātris "Volatus", no Dikļu kultūras centra būs ieradies sieviešu koris "Lira", Dikļu pūtēju orķestris, Dikļu amatierteātris un Dauguļu bērnu deju kolektīvs, kā arī pasākumu kuplinās Bērzaines un Zilākalna amatierteātri. Vakara turpinājumā norisināsies balle kopā ar Dikļu pūtēju orķestri un "Vaidavas muzikantiem", kurā, līdzi ņemot “groziņu”, Kocēnu novada amatiermākslas kolektīviem pievienoties aicināts ikviens.

Ieeja pasākumā bez maksas. Visi laipni aicināti!
Comments