Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Sestdien tiks noskaidroti Kocēnu novada čempionāta florbolā medaļnieki

Publicēja 2019. gada 13. maijs 23:01Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 13. maijs 23:38 ]
Sestdien, 18. maijā, Kocēnu sporta namā norisināsies Kocēnu novada čempionāta florbolā septītās sezonas finālspēles.

Pusfinālā, kurā tiks izspēlēta viena spēle, plkst. 11.00 savā starpā cīnīsies komandas “Bazalts/BGB” un SK “Vimba”, plkst. 12.30 komandas “Old Crabs” un “Naukšēni”. Spēle par 3. vietu sāksies plkst. 14.30, par čempionu titulu – plkst. 16.00.

Čempionāta regulāro turnīru uzvarēja komanda “Old Crabs”, no kuriem viena punkta attālumā palika “Farm Club/Dumperi/Metali.lv”, kas ceturtdaļfināla spēļu sērijā ar rezultātu 0:3 piekāpās 7. vietā esošajai komandai “Bazalts/BGB”. 3. vietā regulārajā turnīrā finišēja SK “Vimba”, 4. vietā “Naukšēni”, 5. vietā “Vidriž Puiks”, 6. vietā “Brenguļi” (16 p.), 7. vietā “Bazalts/BGB” un 8. vietā FBK “Valmiera/BSS”. Ārpus labāko astotnieka palika komandas "SSE Rīga", "Kocēnu sporta skola", "Komandantstunda" un "Smiltene 09".

Kocēnu novada čempionātu florbolā organizē biedrība “LINO.LV” sadarbībā ar Kocēnu novada domi un Kocēnu sporta klubu. Aktuālā informācija par čempionāta norisi pieejama Latvijas Florbola savienības interneta mājaslapā www.floorball.lv, sadaļā “Turnīri”, kā arī Twitter kontā @KocenuCempis un interneta mājaslapā www.kocenucempis.lv.