Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Sestdien sāksies Kocēnu novada sporta spēļu otrā sezona

Publicēja 2019. gada 3. jūn. 22:49Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 4. jūn. 06:36 ]
Sestdien, 8. jūnijā, ar 1. posma sacensībām Bērzainē sāksies Kocēnu novada sporta spēļu otrā sezona, kurā tiks aizvadīti četri posmi – Bērzainē, Zilākalnā, Dikļos un Kocēnos.

Dalībai sporta spēļu 1. posmā dalībnieki (komandu vai individuālajā ieskaitē) var pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu miks.krisans@kocenunovads.lv, vai sacensību norises dienā un vietā. Dalība sporta spēlēs ir bez maksas.

Kā iepriekš esam vēstījuši, pagājušā gada vasarā Kocēnu novadā tika aizsākta jauna sportiska aktivitāte – Kocēnu novada sporta spēles. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, sporta spēles tika aizvadītas sešos posmos, aizvadot sacensības visdažādākajos sporta veidos. Sportisti sacentās tradicionālajos sporta veidos – strītbolā, futbolā, florbolā, volejbolā, orientēšanās sportā, vieglatlētikā, kā arī mazāk ierastos – disku golfā, zolītē, ugunsdzēsēju stafetē, skrējienā “Kalna karalis” u.c.

Šosezon Kocēnu novada sporta spēles tiks aizvadītas četros posmos:
  • 8. jūnijā Bērzainē; Bērzaines posma sacensību noteikumus meklē ŠEIT
  • 15. jūnijā Zilākalnā;
  • 13. jūlijā Dikļos;
  • 17. augustā Kocēnos. 
Plašāka informācija par Kocēnu novada sporta spēlēm publicēta nolikumā ŠEIT.

2018. gadā, piedaloties pilnīgi visos sacensību posmos, turklāt trīs posmos izcīnot uzvaru, par pirmajiem Kocēnu novada sporta spēļu uzvarētājiem kļuva komanda "Vaidava". Otrajā vietā ierindojās komanda "Kocēni", kas piedalījās četros no sešiem posmiem, no kuriem divos izcīnīja uzvaru. Savukārt godpilno trešo vietu, arī piedaloties pilnīgi visos sacensību posmos, ieguva komanda "Ozoli". Jāpiemin, ka arī 4. vietas ieguvēji – komanda "Ķažimējie", piedalījās pilnīgi visos sacensību posmos.

Lai apskatītu sporta spēļu programmu pilnā izmērā, uzspiediet uz attēla!
Ċ
Kristers Blūms,
2019. gada 4. jūn. 03:31
Comments