Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Sestdien norisināsies jau septītie Rubenes ciema svētki

Publicēja 2019. gada 17. jūl. 01:27Elīna Upīte
Sestdien, 20. jūlijā, visas dienas garumā norisināsies jau septītie Rubenes ciema svētki, aicinot tajos piedalīties ikvienu, kura sirdī Rubenei ir īpaša vieta, kā arī gaidīti būs viesi no tuvākām un tālākām vietām.

Svētki sāksies ar nu jau tradicionālo skrējienu un nūjošanas pārgājienu apkārt ūdenstilpei Lielais Ansis, distances garums aptuveni 5 km. Pulcēšanās un reģistrācija no plkst. 8.00, starts plkst. 8.30. Pēc skrējiena norisināsies apbalvošana un loterija.

Dienas vidū Rubenes pamatskolas sporta laukumā sāksies sportiskas un izklaidējošas aktivitātes kā maziem, tā arī lieliem: plkst. 12.00 – 17.00 norisināsies florbola turnīrs; plkst. 14.00 – 17.00 sportiskas aktivitātes kopā ar aktīvā tūrisma centru “Eži”, radošās darbnīcas bērniem un kopīga zupas baudīšana, savukārt birzītē pie bibliotēkas būs iespēja spēlēt lāzerpeintbolu. No plkst. 16.30 darbosies baudīt Vīnkalni brīvdabas picērijā gatavotās picas (pirmās 100 picas par puscenu).

Kad dienas aktīvā daļa tuvosies noslēgumam, ikviens laipni aicināts līdzi ņemt cienastu un baudīt kopā būšanu Rubenes pamatskolas iekšpagalmā.
Comments