Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Sestdien Kocēnos Latvijas čempionāta florbolā ietvaros tiksies vīriešu komandas "Rubene" un "Ķekava"

Publicēja 2019. gada 9. okt. 23:17Elīna Upīte
Sestdien, 12. oktobrī, plkst. 18.00 Kocēnu sporta namā norisināsies Latvijas čempionāta florbolā ELVI florbola līgas vīriešiem spēl, kurā mērosies spēkiem Kocēnu novada vīriešu florbola komanda "Rubene" un “Ķekava”. Ieejas biļetes cena: 2 EUR, pensionāriem, invalīdiem: 1 EUR, bērniem un jauniešiem līdz 18 g.v.: bez maksas.

Svētdien, 13. oktobrī, izbraukumā uz Irlavu dosies sieviešu 1. līgas florbola komanda “Rubene-1”, lai plkst. 14.00 sāktu spēli ar komandu “Irlava/Tukums”.

Latvijas 27. čempionātā florbolā Kocēnu novada vīriešu florbola “Rubene” aizvadījusi četras spēles un ieguvusi deviņus punktus. Īpaši aizraujoša izvērtās komandu “Rubene” un SK “Pārgauja” cīņa aizvadītajā sestdienā, 5. oktobrī, Kocēnos, kad spēles vidū mājnieki nonāca iedzinējos ar 2:6, bet pamatlaikā spēja izraut neizšķirtu (6:6), kā arī svinēt uzvaru pēcspēles metienos (7:6 PS). Par spēles varoni kļuva Matīss Celms, kurš "Rubenes" labā guva sestos vārtus un realizēja izšķirošo pēcspēles metienu.

Sieviešu augstākās līgas florbola komanda “Rubene” 6. oktobrī ar rezultātu 12:5 pārspēja komandu “Ķekavas Bulldogs”. Turpmākās divas nedēļas nogales saistībā ar starptautisko logu komandai “Rubene” nav paredzētas spēles Latvijas čempionātā, jo šajā nedēļas nogalē Kocēnu sporta namā norisināsies Latvijas sieviešu florbola izlases treniņnometne, lai sagatavotos dalībai Sešu nāciju kausa izcīņas turnīrā Polijā no 18. līdz 20. oktobrim.

Veiksmīgi jauno sezonu uzsākusi vīriešu 1. līgas florbola komanda “Rubene-1”, kas pārspējusi gan Cēsu novada komandu “Lekrings” (2:9) un Rēzeknes novada komandu “Rēzeknes BJSS” (3:5).

Ar uzvaru jauno sezonu sākusi arī sieviešu 1. līgas florbola komanda “Rubene-1”, kas izbraukumā Rēzeknē ar rezultātu 2:7 pārspēja “Rēzeknes BJSS”.

Kocēnu novada florbolistu jaunā paaudze, kas trenējas Kocēnu sporta skolā (KSS), ar panākumiem sākuši jauno sezonu Latvijas bērnu un jaunatnes florbola čempionātā. U-16 vecuma grupas zēnu komanda “Rubene/KSS” 1. oktobrī Lielvārdē ar rezultātu 6:10 uzvarēja vienaudžus “Lielvārde/Sporta punkts”, savukārt svētdien, 13. oktobrī, plkst. 13.00 Kocēnu sporta namā cīnīsies ar komandu “FSM Ulbroka/R1TV”.

U-14 vecuma grupas zēnu komanda “Rubene/KSS” aizvadītajā svētdienā Ķekavā spraigā cīņā pēcspēles metienos uzvarēja komandu “Ķekavas Bulldogs” (3:4 PS). Piektdien, 11. oktobrī, plkst. 17.00 Kocēnos spēlēs ar Bauskas bērnu un jauniešu sporta skolas audzēkņiem.

U-12 vecuma grupas zēnu komanda “Rubene/KSS” septembra nogalē uzvarēja abās spēlēs – ar rezultātu 5:3 pārspēja Cēsu pilsētas sporta skolas jaunos florbolistus un ar rezultātu 4:7 uzvarēja komandu “Ogres Vilki”.

U-11 vecuma grupas zēnu komanda “Rubene/KSS” pirmās spēles šosezon aizvadīja 6. oktobrī Valmieras Olimpiskajā centrā, kur spēlēja ar Valmieras un Cēsu vienaudžiem. Šajā vecuma grupā spēles rezultāts netiek fiksēts.

U-9 vecuma grupas zēnu komanda “Rubene/KSS” dalību čempionātā sāks šajā nedēļas nogalē – 13. oktobrī Cēsīs aizvadīs četras spēles, kurās tiksies ar komandām no Cēsīm, Rēzeknes un Valmieras.

Foto resurss: www.floorball.lv.
Comments