Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Šajā nedēļā noslēgsies Kocēnu novada pašvaldība izsludinātais “Endomondo” pavasara izaicinājums

Publicēja 2020. gada 17. jūn. 05:33Kristers Blūms
Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu Kocēnu novada pašvaldība šī gada pavasarī izsludināja “Endomondo” izaicinājumus “Izkustini Pavasari” un “Ieskrien Pavasarī”, kas sākās 27. martā plkst. 7.00 un noslēgsies 2020. gada 21. jūnijā plkst. 23.59.

Izaicinājuma laikā dalībnieki tika aicināti braukt ar velosipēdu, skriet, braukt ar SUP  vai veikt kādu citu no izaicinājuma aktivitātēm, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatību.

Uzvarētāji tiks paziņoti Kocēnu novada mājaslapā un sociālajos kontos 2020. gada 29. jūnijā. Trīs aktīvākie dalībnieki katrā no izaicinājuma veidiem, kuri būs sakrājuši lielāko kilometru skaitu, saņems Kocēnu novada pašvaldības sarūpētas pārsteiguma balvas.

Dalībnieka Endomondo profilam jābūt publiski redzamam (treniņa dati un maršruta ieraksts (GPS dati)). Treniņa datus aizliegts labot un manuāli papildināt. Visiem treniņiem ir jānotiek ārpus telpām un ir jābūt fiziskai kustībai (nedrīkst izmantot skriešanas vai velo trenažierus);

Izaicinājuma dalībnieki, kuru Endomondo ieraksti būs tikuši laboti vai nesaturēs maršruta ierakstu (karti), tiks izslēgti no kopvērtējuma cīņas.

Ar pilniem Kocēnu novada “Endomondo” pavasara izaicinājum noteikumiem var iepazīties: http://www.koceni.lv/zinas/novada-zinas/kocenunovadapasvaldibaizsludinaendomondopavasaraizaicinajumu

Comments