Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Šajā nedēļā norisinās skrējienizaicinājuma "Noķer mani, ja vari" ceturtais posms + 3.posma kopvērtējums

Publicēja 2021. gada 10. maijs 02:36Kristers Blūms   [ atjaunināts 2021. gada 26. maijs 04:04 ]
Visu maiju Kocēnu novads sadarbībā ar distantrace.com piedāvā sajust sacensību garu attālināta tipa skrējienizacinājumā “Noķer mani, ja vari”.

Skrējiens tiks aizvadīts četros posmos:
  1. “Zaļais dzelzceļš” – 4.05 – 9.05;
  2. “Sietiņieža pauguri” – 11.05 – 16.05;
  3. “Upītes” – 18.05 – 23.05;
  4.  "Vaidavas ezers" – 27.05 – 03.06.
Sacensību formāts dos iespēju dalībniekam, katras nedēļas garumā doties skrējienā jaunā distancē un skriet to neierobežotu reižu skaitu.

Kā tas darbojas? Dalībnieks reģistrējas distantrace.com sistēmā, pievieno savu aktivitāšu sporta servisu un pēc reģistrācijas izvēloties sadaļu “sacensības” (https://distantrace.com/lv/sacensibas/) reģistrējas skrējienizacinajumam.

Reģistrējoties Distantrace.com mājaslapā, jums ir iespēja to savienot savu izmantoto sporta servisu (Garmin, Suunto, Polar u.c.), kas nodrošinās automātisku rezultāta savienošanu ar izvēlēto sacensību. Ja būsi savienojis savu ierīci ar mājaslapu un pieteicies "Noķer mani, ja vari", pēc veiktās distances un datu saglabāšanas, pāris minūšu laikā, rezultāts automātiski parādīsies kopvērtējumā. Vienkārši un ērti!

Ja izmanto STRAVA: STRAVA lietotājiem dati par skrējienu dotajā brīdī ir jāievada manuāli. Lai to izdarītu, būs nepieciešams dators un pāris minūtes laika. Precīza instrukcija soli pa solim meklējama distantrace.com mājaslapā.

Katru distanci ir iespēja veikt neierobežotu reižu skaitu sešu dienu garumā, jeb tik ilgi, cik vien konkrētā distance ir aktīva. Ieskaites rezultātam būs iespēja iesniegt tikai vienu rezultātu, neatkarīgi no noskrieto reižu daudzuma. Par iegūto vietu, katras nedēļas posmā dalībnieks saņem noteiktu punktu summu, kas summējas kopvērtējumā.

Pēc katra posma tiks veikta balvu izloze, starp katras grupas dalībniekiem, neatkarīgi no izcīnītās vietas, kā arī tiks apbalvoti katras grupas kopvērtējuma TOP 3.

Ja Tev patīk izaicinājumi un Tevī mīt sacensību gars, tad katru nedēļu Tev būs iespēja izaicināt un noķert kādu Kocēnu novada atpazīstamu personu. Kā šis strādā? Tevi katru posmu izaicinās kāda novada persona un viņu pārspējot Tev būs iespēja piedalīties specbalvas izlozē, kas solās būt ļoti vērtīga.

Noskrien distanci, ievieto foto savos sociālajos tīklos un izaicini savus draugus un konkurentus ar tēmturi #nokermanijavari.

No 18. – 23. maijam norisinājās skrējienizainājuma 3. posms “Upītes”. Distanci ar reģistrētu laiku veica 42 dalībnieki, kas mērojās spēkiem paugurainajā 8.2km distancē.

3. posma “Upītes” rezultāti!

Pieaugušo grupa (sievietes):

1. Karīna Lazdiņa;
2. Dina Alksne;
3. Inese Kokoreviča;
4. Līga Valdmane;
5. Dace Liepiņa;
6. Dace Demme-Vimba;
7. Inguna Zagorska;
8. Monta Apine
9. Nora Urbāne;
10. Sanda Berga;
11. Inga Vīksna-Āboliņa;
12. Ilze Heinola;
13. Solvita Grāvelsiņa;
14. Žanete Kleina;
15. Velga Zēmele.

Pieaugušo grupa (vīrieši):
1. Uģis Karasevs;
2. Andris Robalts;
3. Kaspars Petersons;
4. Māris Heinols;
5. Mārtiņš Gailis;
6. Ritvars Klapars;
7. Lauris Veidemanis;
8. Aigars Šuvcāns;
9. Jānis Lezdiņš;
10. Artūrs Sijāts;
11. Madars Miķelsons;
12. Mārtiņš Birums;
13. Mārcis Kārkliņš;
14. Dmitrijs Vasiļausks;
15. Ivars Eglītis;
16. Sondars Bandenovičs;
17. Artūrs Bērziņš;
18. Artūrs Baikovs;
19. Aivars Kristiāns Rullis;
20. Jānis Dainis;
21. Oskars Vimba;
22. Jānis Zagorskis.

Bērni (meitenes):
1. Marta Luize Petersone;
2. Grēta Berga.

Bērni (zēni):
1. Dāvis Bergs;
2. Dāvis Zariņš.

Informācija par trešā posma rezultātiem un kopvērtējumu pieejama distantrace.com mājas lapā (https://distantrace.com/lv/sacensibas/140/).
Comments