Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Rubenē notiks Latvijas čempionāta fīdermakšķerēšanā 2. posma sacensības

Publicēja 2019. gada 30. maijs 21:57Elīna Upīte
8. - 9. jūnijā Kocēnu novada Rubenē, ūdenstilpē “Mazais Ansis” notiks Latvijas 2019. gada čempionāta fīdermakšķerēšanā 2. posma sacensības, kas pulcēs vairāk nekā 80 dalībnieku.

Sacensību mērķis ir popularizēt makšķerēšanas sportu, noskaidrot 2019. gada labākos sportistus makšķerēšanā ar fīderi (gruntsmakšķeres paveids), kā arī noteikt pretendentus Latvijas izlases komandai startam 2020. gada pasaules čempionātā.

Sacensības notiek četros posmos, katrs sacensību posms ilgst divas dienas – 1. Posms aizvadīts 27. – 28. Aprīlī Salaspilī, 2. Posms notiks Rubenē, savukārt alikušie divi posmi – 20. – 21. Jūlijā Carnikavā un 5. – 6. Oktobrī Voleros.

Latvijas čempionāts makšķerēšanā ar fīderi notiek komandu un individuālajā vērtējumā. Plašāka informācija par sacensību norisi pieejama nolikumā, kas publicēts ŠEIT.

Sacensību laikā autotransporta kustībai tiks slēgts ceļš posmā starp Zvirgzdu pagriezienu un Rubenes katlumāju. Apbraukšana pa A3 autoceļu Inčukalns—Valmiera—Igaunijas robeža (Valka) vai gar otru ezera pusi.

Sacensības vērot klātienē aicināts ikviens interesents! Kā informē organizatori, interesantākā sacensību daļa ir lomu svēršana ap plkst.16.00. Ja kāds vēlēsies kaķa tiesu ar mazajām zivīm, tās varēs dabūt.

Foto: Marika Eglīte.
Comments