Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Rekordliels andelētāju skaits piektdien pulcēsies Dāmu štātēs Vaidavas ezera krastā

Publicēja 2019. gada 27. aug. 05:18Elīna Upīte
Piektdien, 30. augustā, no plkst. 18.00 Vaidavas ezera krastā būs iespējams sastapt vairākus desmitus andelētājas, kuras iztirgos savus drēbju skapjus, ļaujot saposties rudenim un iegādāties kvalitatīvas un krāšņas lietas, kuras kāda skapī kļuvušas liekas, bet kādam citam tās sagādās to īsto prieku. Darbīgo vakaru noslēgs mūziķa Mikusa Frišfelda akustiskais koncerts.

Iecienītās Dāmu štātes Vaidavas pludmalē norisināsies jau piekto gadu. Pasākuma galvenais moto: kas vienam skapī lieks, tas citam nenovērtējams dārgums. Andelē būs iespējams iegādāt dāmu, kungu, bērnu drēbes un aksesuārus.

Pasākums būs Valmiermuižas vasarnīcas pie Vaidavas ezera atvadu sveiciens vasarai, tāpēc pirkšanu un pārdošanu pavadīs iedvesmojošs muzikālais fons – DJ DĀMU PRIEKS un Mikusa Frišfelda akustiskais koncerts vakara izskaņā. Līdztekus andelei sanākušie varēs sevi palutināt dažādos veidos: izveidot krāšņus hennas zīmējumus, uzkost sātīgās Vīnkalnu picas un baudīt Valmiermuižas alus darītavā brūvētos spirdzinājumus.

Savukārt Vaidaveži būs parūpējušies, lai uz krastmalas ēverģēlībām varētu noskatīties no malas, iebraucot Vaidavas ezerā ar supu vai laivu.

Vakara plānā:
plkst. 17.00 sāks muzicēt DJ DĀMU PRIEKS;
no plkst. 18.00 andele pilnās burās;
īsi pirms plkst. 21.00 Mikus Frišfelds.
Mikus Frišfelds
Uz satikšanos Vaidavā!

Comments