Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Pirmajās Lieldienās notiks tradicionālais pasākums “Kocēnu pavasaris”

Publicēja 2019. gada 4. apr. 04:06Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 15. apr. 05:11 ]
Pirmajās Lieldienās, 21. aprīlī, Kocēnu novada Kocēnos, pie Kokmuižas pils norisināsies ikgadējais pasākums “Kocēnu pavasaris 2019”, kas piedāvās daudzveidīgu aktivitāšu programmu kā lieliem, tā arī maziem apmeklētājiem.

No plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 darbosies Latvijas mājražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš. Bērnu priekam būs izveidots dzīvnieku stūrītis, kurā būs aplūkojami truši, aitas, mājputni un citi dzīvnieciņi.

Plkst. 11.00 uz lielās skatuves sāksies svētku koncerts kopā ar Lieldienu Zaķi un Bebru Bruno. Koncertā uzstāsies Dikļu pūtēju orķestris, Kocēnu kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Savieši", Kocēnu pamatskolas tautas deju kolektīvs “Saulītes”, Dikļu pagasta mūsdienu deju grupa “Estrellas”, Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” vokālā grupa "Lizantes" un Valmieras Kultūras centra mūsdienu deju grupa “Baltā”. Rotaļās un dančos aicinās iet Dikļu folkloras kopa “Endzelīte”.

Paralēli darbosies radošā darbnīca “Lieldienotava”, kur būs iespēja krāsot olas, rotājot tās ar dabas veltēm un sīpolu mizām, un pēcāk tās ietīt krāsainos dzīparos. Darbnīcā katrs varēs iesēt savu pavasari un sagaidīt putnus ar pašu gatavotiem putnu būrīšiem.

Ar atraktīvām nodarbēm pasākuma dalībniekus sagaidīs aktīvā tūrisma centrs “Eži”, kā arī būs iespēja piedalīties orientēšanās spēlē.

Kā ierasts, pasākuma noslēgumā norisināsies tradicionālā “Kocēnu pavasara” loterija ar bagātīgu balvu fondu, kurā būs dažādi mājražotāju un amatnieku gatavoti labumi.

Tirgotāji aicināti pieteikties līdz 18. aprīlim, zvanot pa tālr. 26328943.
Comments