Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Pirmajā Kokmuižas kino vakarā demonstrēs piedzīvojumu komēdiju "Ātrie igauņu puiši"

Publicēja 2020. gada 29. maijs 07:36Elīna Upīte
Trešdien, 3. jūnijā,Kocēnos – topošajā Kokmuižas brūzī norisināsies pirmie Kokmuižas kino vakari. Divos seansos plkst. 18.00 un plkst. 20.00 tiks demonstrēta piedzīvojumu komēdija “Ātrie igauņu puiši”.

Vietu skaits ierobežots – katrā no seansiem tikai 25 biļetes. Biļetes iespējams iegādājies internetā, vietnē www.bezrindas.lv, kā arī Kocēnu novada pašvaldības administrācijas kasē Kocēnos. Biļetes cena: 5 eiro. Cenā iekļauts kino seansa apmeklējums un dzēriens no Kokmuižas alus darītavas.

Pasākuma norises vietas adrese: Jāņa Ķenča iela 2, Kocēni.

Piedzīvojumu komēdija “Ātrie igauņu puiši” ir stāsts par trīs igauņu puišiem, kuri 80. gados aizbēg no Padomju laiku Igaunijas uz Zviedriju. Tur viņus uzņem kā īstus varoņus, kuri izlauzušies no Dzelzs priekškara. Kolīdz mediju uzmanība noplok, disidenti atklāj, ka viņi rietumiem nav nekas vairāk kā apnicīgi imigranti. Viņi atskārš, ka, lai sevi nodrošinātu, viņiem nāksies darīt kaut ko neiedomājamu... strādāt! Puiši izdomā neprātīgu plānu, kam jāgarantē panākumus Rietumu pasaulē! Taču tad lietas saiet galīgā ķīselī!

Filma igauņu valodā ar subtitriem latviešu valodā. Vecuma ierobežojums: 12+.

Pasākuma laikā būs pieejams Kokmuižas pop up bārs.

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana/ filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti organizatoru publicitātes vajadzībām.

Comments