Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Piesaki komandu Kocēnu novada sporta spēlēm, nākamais posms 18. augusts - Kocēni

Publicēja 2018. gada 24. jūl. 22:19Kristers Blūms   [ atjaunināts 2018. gada 7. aug. 00:18 ]
Jau informējām, ka Valsts simtgades vasara Kocēnu novadā tiks aizvadīta sportiskā gaisotnē. Papildus ierastajiem, par tradicionāliem kļuvušiem sporta notikumiem, Kocēnu novada dome iedibina jaunu tradīciju - Kocēnu novada sporta spēles.

Sporta spēles norisināsies sešos posmos visas vasaras garumā, aizvadot sacensības kā individuālajos sporta veidos tā komandu sporta veidos. Papildus spēcīgāko sportistu noskaidrošanai katrā posmā, sešu posmu kopvērtējumā noskaidrosim trīs aktīvākās un sportiskākās komandas, kas vissekmīgāk aizstāvējuši komandas vārdu visas vasaras garumā.

Augustā sportisti spēkiem mērosies Vaidavā (4.augusts) un noslēguma posmā Kocēnos (18.augusts).

Noslēdzošajā posmā - Kocēnos, notiks sacensības trīs komandu sporta veidos, un trīs individuālajos sporta veidos. Lai nodrošinātu sekmīgu sacensību norisi, komandām vārdiskie pieteikumi, norādot, kuri sportisti startēs kurā sporta veidā, jāiesniedz ne vēlāk kā līdz 16.augusta plkst. 22.00, rakstot uz e-pastu - mikus.krisans@kocenunovads.lv, neskaidrību gadījumā, zvanīt pa tālruni 29188645.

Sacensību noteikumi Kocēnu posmam ŠEITKocēnu posma programma:


Informējam, ka pieteikumus sacensībām jāiesniedz, ne vēlāk kā divas dienas pirms katra sacensību posma, plašāka informācija - www.kocenunovads.lv vai rakstot uz e-pastu: mikus.krisans@kocenunovads.lv 

Ċ
Kristers Blūms,
2018. gada 7. aug. 00:14
Comments