Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Piektdienas vakarā Bērzainē norisināsies hokeja turnīrs

Publicēja 2019. gada 22. janv. 05:50Elīna Upīte   [ atjaunināja Kristers Blūms 2019. gada 24. janv. 04:00 ]
Piektdien, 25. janvārī, no plkst. 19.00 Kocēnu novada Bērzaines ciema āra hokeja laukumā notiks hokeja turnīrs amatieru komandām formātā 4 pret 4 (bez vārtsargiem).

Kā iepriekš vēstījām, aizvadītajā nedēļas nogalē, 19. janvārī, plānotais hokeja turnīrs tika atcelts sliktās ledus kvalitātes dēļ, ko bija radījuši nelabvēlīgie laikapstākļi. Tā kā interesi par dalību turnīrā bija izrādījušas vairākas komandas, pieņemts lēmums turnīru rīkot šo piektdien.

Sacensības norisināsies divās vecuma grupās:
         • jaunieši, kuri dzimuši 2009. - 2004. gadā (komandā nedrīkst būt vairāk nekā viens sporta skolu hokeja nodaļu un hokeja klubu audzēknis, kurš trenējas hokejā); 
         • atvērtā grupa 2003. gadā dzimušiem un vecākiem (komandā nedrīkst būt vairāk nekā viens spēlētājs, kurš pieteikts kādā no Vidzemes hokeja čempionāta turnīriem). 

Komandas sastāvā drīkst pieteikt 5 laukuma spēlētājus, vienlaicīgi uz laukuma atradīsies 4 laukuma spēlētāji, bez vārtsargiem. Plānots, ka vienlaikus uz laukuma, kas sadalīts divās daļās, norisināsies divas spēles ar samazinātiem hokeja vārtiem. Spēles ilgums 2 x 7 min. (netīrais laiks), ņemot vērā pieteikto komandu skaitu, spēles ilgums var tikt palielināts.

Komandu pieteikumi jāiesūta līdz 23. janvārim (ieskaitot) uz e-pasta adresi mikus.krisans@kocenunovads.lv, tālr. uzziņām: 26351384. Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums un vecuma grupa, kā arī spēlētāju vārds, uzvārds un dzimšanas gads.

Komandām, kuras pieteicās iepriekšējā izsludināšanas reizē, vēlreiz sava dalība nav jāpiesaka.

Dalība turnīrā: bez maksas.

Sacensību uzvarētāji saņems piemiņas balvas no organizatoriem – Kocēnu novada pašvaldības.

Comments