Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Pavadi Lieldienu brīvdienas Kocēnu novadā

Publicēja 2021. gada 30. marts 05:09Kristers Blūms   [ atjaunināts 2021. gada 31. marts 00:45 ]
Tuvojoties lieldienām, kā jau katru gadu, arī šogad Kocēnu novada pagastos parādās dažādas dekorācijas, kuras svētkos priecēs gan vietējos iedzīvotājus, gan arī novada viesus.

Bērzainē, Dikļos, Kocēnos, Rubenē, Vaidavā un Zilākalnā Lieldienu zaķi atripinājuši krāsainas olas un dažādas citas dekorācijas. Par dekoru izvietošanu Vaidavā paldies sakām Jurim Eglītim un Leonīdam Jodo.
 
Kocēnos, Kokmuižas promenādē uzstādītas dekorācijas, kuras tapušas sadarbībā ar Valmieras mākslas skolu un bijušajiem Kocēnu pamatskolas absolventiem - Betiju Teklu Spāri un Alisi Rutkovsku. Tāpat Pirmajās Lieldienās Kokmuižas promenādē būs iespēja klausīties dažādus Lieldienu ticējumus.

Savukārt Dikļos, Vika pasaku parka vienīgais dzīvais iemītnieks Leopops gatavojas Lieldienām un sagatavojis jautrus uzdevumus un pārsteigumus visai ģimenei Vika pasaku parkā.
 
Lai varētu izpildīt Leopopa uzdevumus un saņemt saldus pārsteigumus, aicinām pieteikties pa zvanot 26486115 (Dikļu kultūras centra vadītāja Inna Krēsliņa). Ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus Leopopu Vika pasaku parkā būs iespējams satikt 4. aprīlī no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00 Vika pasaku parka namiņā.

Tāpat Dikļos Lieldienās priecēs krāsainie zaķi, kā arī uz Dikļu kultūras centra fasādes būs iespējams iepazīties ar Lieldienu ticējumiem un krāsainām olām, kuras zīmējuši Dikļu PII “Cielaviņa” audzēkņi.

Zilākalnā - parkā ir izvietots Lieldienu noformējums ar krāsainām olām un zaķiem, kur Pirmajās Lieldienās - 4. aprīlī no 14.00 - 18.00 skanēs Lieldienām veltīts ieraksts - tautas dziesmas, ticējumi un dažādas latviešu komponistu dziesmas.

Comments