Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Pasākuma "Kocēnu novada sporta laureāts'' norise pārcelta uz nenoteiktu laiku

Publicēja 2021. gada 7. janv. 22:48Kristers Blūms
Ikgadējais Kocēnu novada sportistu, sporta komandu un treneru sveikšanas pasākums "Kocēnu novada sporta laureāts'', kura norise bija paredzēta šī gada 5.februārī, uz nenoteiktu laiku ir atcelts. Šāds lēmums pieņemts balstoties uz valsī noteikto ārkārtējo situāciju. 2020.gada sportiskie sasniegumi tiks godināti tiklīdz uzlabosies epidemioloģiskā situācija un mazināsies valstiski noteiktie ierobežojumi.

Jau iepriekš pateicamies visiem Kocēnu novada sportistiem un viņu atbalstītājiem par sasniegto 2020. gadā un pateicība visiem, kas aizstāvējuši Kocēnu novada godu neskatoties uz sportiski sarežģīto aizgājušo gadu!

Lai izvērtētu sportistu sasniegumus aizvadītajā sezonā, Kocēnu novada pašvaldība aicina līdz 2021. gada 31. janvārim pieteikt laureātus apbalvojuma saņemšanai. Pieteikumus var iesniegt Kocēnu novada domes administrācijā, elektroniskā veidā, rakstot uz e-pasta adresi sports@kocenunovads.lv vai sūtot pa pastu, adresējot Kocēnu novada domei, uz adresi: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220, ar aizpildītām nolikuma veidlapām (pieejamas nolikumā).

Kocēnu sporta laureāta nolikuma izmaiņas:

Tika mainīts apbalvojamo formāts, izņemot iepriekšējā nolikuma laureātu vērtēšanas tabulu, kas noteica dalībnieku skaitu un ieņemamo vietu, lai kvalificētos kā Kocēnu novada sporta laureāts.
Izņemot vērtēšanas tabulu, tika mainīts nolikuma 4.1 un 4.2 punkts, kas paredz:

· Pretendēt APBALVOJUMA saņemšanai var sportisti, kuri aizvadītajā kalendārajā gadā:
4.1. piedalījušies Latvijas izlases sastāvā Olimpiskajās spēlēs, Paralimpiskajās spēlēs, Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un Baltijas čempionātos izcīnot 1. – 6. Vietu.

· 4.2. piedalījušies Latvijas Olimpiādē, Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, Latvijas čempionātos, Latvijas junioru čempionātos, Latvijas jaunatnes čempionātos, Latvijas sporta veterānu – senioru savienības finālsacensībās un Latvijas veterānu čempionātos, izcīnot 1. – 3. Vietu;

· 4.1. un 4.2. punkts nosaka dalībnieku noteiktu vietu konkrētajā čempionātā, neraugoties uz dalībnieku vai komandu skaitu.

Balstoties uz arvien pieaugušo Tautas sporta popularitāti Latvijā un Kocēnu novada sportistu augstajiem rezultātiem, Kocēnu novada sporta laureāta Nolikums tika papildināts ar 4.3. punktu, kas paredz apbalvot sportistus, kas piedalījušies masveida tautas sporta individuālajās sacensībās, izcīnot 1. - 3. Vietu savā vecuma grupā, ar nosacījumu, ka grupā ir piedalījušies vismaz 20 dalībnieku.

Ka katru gadu, tiek pasniegtas Gada sportista, Gada sportistes, Gada trenera, Gada sporta spēļu komanda un Gada sporta skolotāja balva, taču pēc jaunpieņemtajām izmaiņām papildu esošām nominācijām tiks pasniegtas balvas arī nominācijās “Gada jaunais sportists/e”; “Gada veterānu sporta pārstāvis” un “Paraugs sportā”. Katra nominācija tika papildināta ar paskaidrojumu.

Sporta laureāta nolikums ŠEIT

 

Ċ
Kristers Blūms,
2021. gada 7. janv. 22:48
Comments