Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Otrajā Kokmuižas vakarā viesosies dziesminieks Renārs Veličko + VIDEO

Publicēja 2020. gada 1. jūn. 07:55Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 9. jūn. 02:17 ]
11. jūnijā plkst. 19.00 topošajā Kokmuižas brūzī notiks jau otrais Kokmuižas muzikālais vakars, kurā šoreiz ciemosies mūziķis, dziesminieks un novadnieks Renārs Veličko. Pasākumu varēs skatīties tiešsaistē Facebook un Youtube.

Caur dažādiem erudīcijas uzdevumiem vakaru vadīs un novadnieku iepazīt palīdzēs atraktīvais dziesminieks un pasākumu vadītājs Mikus Frišfelds. Baudīsim sarunas, mūziku un izgaršosim Kokmuižas alus darītavas jaunās garšas.

Vēl pieejamas 8 vietas uz koncertu! Lai pasākumu piedzīvotu klātienē, jānosūta pieteikums uz e-pastu: kultura@kocenunovads.lv, kurā jānorāda vārds, uzvārds, personu skaitu (viena vai divas), tālruņa numurs un e-pasta adrese. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots! Viena persona var pieteikt ne vairāk kā divas biļetes.

Ieejas maksa: 10 eiro (cenā iekļauts sagaidīšanas dzēriens pēc izvēles un uzkodas). Visa vakara garumā darbosies Kokmuižas pop up bārs.

Renārs Veličko ar mūziku nodarbojas jau apmēram 15 gadu un ir muzicējies vairākās dažāda žanra grupās – “Emfāze”, “8. marts”, “Rudolf & Red Nosers”, “Kasetes”, kā arī vēl šobrīd ir grupas “Ballīšu Orķestris” muzikālajā sastāvā. Paralēli populārajai mūzikai darbojas arī akadēmiskajā mūzikā. Kopš 2014. gada strādā pie savu dziesmu ierakstiem. Labprāt eksperimentē un apgūst dažādu instrumentu spēli, kā arī raksta mūziku ar dažādu latviešu dzejnieku tekstiem, sadarbojoties arī ar Kocēnu novadā dzīvojošiem dzejniekiem. Mācījies un audzis Vaidavā.


Comments