Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Notiks tautas slēpojums “Slēpo un vaidi Vaidavā 2019”

Publicēja 2019. gada 20. janv. 22:27Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 21. janv. 04:10 ]
Aktīvās atpūtas centrs “Eži” sadarbībā ar Kocēnu novada pašvaldību aicina 26. janvārī doties uz Kocēnu novada Vaidavu, lai pavadītu prieka pilnu un pozitīvām emocijām bagātu dienu tautas slēpojumā “Slēpo un vaidi Vaidavā 2019”.

Pasākuma centrs atradīsies Vaidavas ezera pludmalē, savukārt slēpojums norisināsies uz Vaidavas ezera ledus, kur būs izveidota trase slēpošanai brīvajā solī. Iespēju robežās tiks izveidota arī trase klasiskās slēpošanas stilam.

Dalībniekiem atkarībā no vecuma grupas ir iespēja izvēlēties kādu no trim distancēm:
        • Bērnu distance “Purkšķis” (0,4 km – 1 km); 
        • “Vaidējiens” (aptuveni 7 km – 1 aplis apkārt Vaidavas ezeram); 
        • “Grūdiens” (aptuveni 14 km – 2 apļi apkārt Vaidavas ezeram). 

Distancē pavadītais laiks tiks mērīts izmantojot elektronisko sistēmu - katrs dalībnieks sacensību dienā saņems čipu, kas jāpiestiprina pie dalībnieka kājas vai apaviem.

Sacensību centrs Vaidavas ezera pludmalē būs atvērts no plkst. 10.00, kur līdz plkst. 11.30 būs iespējams reģistrēties, saņemt dalībnieka numuru un čipu. Jāatzīmē, ka iepriekšējās pieteikšanās laikā, kas norisināsies līdz 24. janvārim www.ezi.lv, dalības maksa būs lētāka. Reģistrācija bērnu slēpojumam notiks plkst. 11.30 – 12.30. Kā arī no plkst. 10.00 līdz plkst. 11.50 darbosies slēpju noma un serviss, ko nodrošinās veikals “Eži”.

“Vaidējiena” un “Grūdiena” dalībnieki startēs vienā laikā – plkst. 12.00. Bērnu slēpojuma sākums – plkst. 13.00.

Pēc godam veiktas distances slēpotājus sagaidīs tradicionālās desiņas ar štovētiem kāpostiem.

Apbalvošana paredzēta ap plkst. 14.30, tajā apbalvos pirmo trīs vietu ieguvējus katrā vecuma grupā. Grupās, kur dalībnieku skaits būs trīs uz mazāk, apbalvos uzvarētāju. Pēc apbalvošanas – pārsteiguma balvu un galvenās balvas – velosipēda no veikala “Eži” - izloze.

Plašāka informācija pieejama www.ezi.lv.

Uz tikšanos Vaidavā 26. janvārī!


Comments