Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Noslēgusies pieteikšanās 2020. gada Pasaules koklētāju nometnei

Publicēja 2020. gada 17. jūn. 00:37Kristers Blūms   [ atjaunināts 2020. gada 18. jūn. 04:04 ]
2020. gada vasarā jau ceturto reizi Kocēnu novadā tiks organizēta Pasaules koklētāju nometne. Šoreiz nometnes norises vieta ir Kocēnu novada, Dikļu pagasta Dauguļi un norises datums ir 3. - 5. jūlijs. 

Pasaules koklētāju nometne Kocēnu novadā jau kļuvusi par tradīciju. 2020. gadā nometne norisināsies jau 4. reizi. Nometnē piedalās lieliski pasniedzēji gan no Latvijas, gan citām valstīm. 2020. gadā paredzēta sadarbība ar Igauņu speciālistiem. Nometnes laikā plānotas meistarklases, jam session, dziesmu vakari, diskusijas un kopīgas, skanīgas pastaigas Zilākalnā. 

Dalībnieki nometnes laikā aug meistarībā, pārrunā aktuālos jautājumus kas saistīti ar kokles spēli, dzied, spēlē un izbauda kopā būšanu kokļu skaņās un dabā. Pieteikties nometnei aicināti gan iesācēji, gan kokles spēles lietpratēji.

Pasaules koklētāju nometnes mērķis ir veidot kopīgu, ikgadēju platformu šī instrumenta cienītājiem! Dalībniekiem nometnē būs nepieciešams pašiem savs līdzpaņemtais instruments – tradicionālā kokle.

Pieteikšanās nometnei ir beigusies!

Pasaules koklētāju nometnes 2020 pasniedzēji: Latvīte Cirse (kokle), Laima Jansone (kokle), Inese Mičule (tradicionālā dziedāšana) un īpašais viesis igauņu spēles tradīcijās - Leanne Barbo.

Šajā nometnē risināsim jautājumus, kas ir ''spēles'', kas ir kokļu ''spēle'', kas ir ''spēlmanis''. Saspēlēsim Zilajākalnā un iepazīsim igauņu tradicionālo kanneles spēli

Dalība maksa: 70 eiro (ēdināšana, transporta izdevumi, naktsmītne Ziemeļvidzemes pamatskolā Dauguļos, nodarbības, meistarklases un citas ar nometni saistītas aktivitātes). 

Papildu informācija pieejama, sazinoties ar Kocēnu novada domes Kultūras un starptautisko sakaru koordinatori Noru Urbāni, (Tālr. + 371 26988129, e-pasts, nora.urbane@kocenunovads.lv)

Nometni organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar koklētāju Laimu Jansoni.

Plašāka informācija sekos!

* Informējam, ka nometnes laikā var tikt veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas mērķim atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulai.

** Personas dati tiks glabāti atbilstoši Kocēnu novada privātuma politikai
Comments