Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Pirmais Kocēnu novada rogainings jau šo sestdien

Publicēja 2019. gada 15. maijs 04:50Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 20. maijs 23:45 ]
Sestdien, 25. maijā, Vaidavā tiks dots starts pirmajam Kocēnu novada rogainingam.

Galvenā rosība Kocēnu novada rogainingā norisināsies Vaidavas ciemā - Vaidavas ezera pludmalē, kur atradīsies sacensību centrs. Kontrolpunkti būs izvietoti Vaidavas un Kocēnu pagastu teritorijā, dalībniekus vedot pa meža takām, lauku ceļiem un citu par citu ainaviskākām Kocēnu novada vietām, kur neiztrūks arī piedzīvojuma garšas.

Distanci tradicionāli varēs veikt, pārvietojoties ar kājām, taču, novērtējot Kocēnu novada velobraucēju kustību, būs iespēja piedalīties arī MTB rogaininga distancē, kontrolpunktus sasniedzot ar velosipēdu. Ikviens sportists ir aicināts izvēlēties sev piemērotāko no distancēm ar kontrollaiku divas, četras vai sešas stundas, savukārt MTB rogaininga distancē kontrollaiks visiem dalībniekiem būs četras stundas.

Sacensībās būs piemērotas arī ģimeņu komandām, izveidojot komandu, kurā ir vismaz divu paaudžu vienas ģimenes locekļi un vismaz viens komandas dalībnieks nav vecāks par 16 gadiem. 

Reģistrēties dalībai sacensībās iespējams līdz 23. maija plkst. 23.59 interneta vietnē www.rogaining.lv. 

Sacensības organizē Kocēnu novada pašvaldība, tās atbalsta zemnieku saimniecība “Zilūži” ar tās ražotajiem “Grasbergs” zīmola produktiem, “Vaidaveži”, Valmiermuižas alus darītava, tirdzniecības centrs “Valleta”, uzņēmums “Dabas auglis” un veikparks “Rancho”. 

Nolikums publicēts ŠEIT.

Lai nodrošinātu abpusēji veiksmīgu sacensību norisi, aicinām sacensību apvidū esošo māju iedzīvotājus pieskatīt savus mājdzīvniekus, kā arī būt saprotošiem, ja Jūsu īpašuma teritorijā ar kompasu un karti rokās ieklīdīs kāds sacensību dalībnieks.