Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Latvijas svētku svinīgajā sarīkojumā godinās novadniekus

Publicēja 2019. gada 4. nov. 01:34Kristers Blūms   [ atjaunināja Elīna Upīte 2019. gada 12. nov. 02:57 ]
Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienu, 17. novembrī plkst. 16.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks Kocēnu novada domes organizēts svinīgs sarīkojums.

Svinīgajā sarīkojumā Kocēnu novada dome godinās cilvēkus, kuri snieguši īpašu ieguldījumu Kocēnu novada sabiedrības labā, Kocēnu novada attīstības un pašvaldības goda un slavas vairošanā, kā arī norisināsies konkursa “Skaistākā dzīves vieta un vide Kocēnu novadā 2019” dalībnieku sveikšana un laureātu paziņošana. Šogad dalībai konkursā bija pieteikti 12 objekti: Bērzaines pagasta "Pumpuri", Kocēnu pagasta "Jaunjānēni", daudzdzīvokļu māja "Lazdas" Dikļos, Dikļu pils, Dikļu pagasta "Liepkalni", daudzdzīvokļu māja "Saulrieti" Dauguļos, Kocēnu pagasta "Vēsmas", Vaidavas pagasta "Jaunpūpoli", Vaidavas pagasta "Austriņi", Vaidavas pagasta "Indrāni 1", Dārza iela 22 Kocēnos un daudzdzīvokļu māja Alejas ielā 13a, Kocēnos.

Kocēnu novada domes apbalvojumam "Gada balva 2019” izvirzīti: Olga Golubeva, Uldis Paltiņš, Ģirts Vanags, Jānis Kalnačs, Anita Laicāne, Jolanta Tauriņa-Ieveniece, Ināra Malceniece, Laima Jansone un Larisa Merca. 

Savukārt Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu vispārējā izglītībā saņems Kocēnu pamatskolas ilgaddējā skolotāja Māra Filatova.

Pasākumu bagātinās Kocēnu novada jauktā kora “Imera” un tā vokālās grupas muzikālie sveicieni. Otrajā daļā svētku koncertā izskanēs koncertprogramma "Mūsu gadsimta soļi" kopā ar dziedātājiem Kristīnu Zaharovu un Andri Ābelīti, kā arī pavadošo mūziķu grupu – Juris Kristons, Modris Laizāns un Ivars Kalniņš.

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Tajā piedalīties aicināts ikviens!

Iedzīvotājus, kuri vēlas apmeklēt pasākumu, bet nav pieejams transports, aicinām līdz 8. novembrim pieteikt bezmaksas iespēju nokļūt uz Vaidavu un mājup, sazinoties ar konkrētās pagasta pārvaldes kasieri-sekretāri: Bērzaines pagasta pārvaldes kases tālr. 27891661, Dikļu pagasta pārvaldes kases tālr. 27891664, Kocēnu novada domes administrācijas Kocēnos tālr. 28675556, Rubenes ciema kases tālr. 28349202, Vaidavas pagasta pārvaldes kases tālr. 27891662, Zilākalna pagasta pārvaldes kases tālr. 27891663.
Comments