Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Lāčplēša dienas pasākumi Kocēnu novadā

Publicēja 2019. gada 4. nov. 01:29Kristers Blūms   [ atjaunināts 2019. gada 11. nov. 00:52 ]

11. novembrī, kad pieminām Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņus, Kocēnu novadā norisināsies dažādi pasākumi, kuros piedalīties aicināts ikviens interesents.

11. novembra pievakarē aicinām pulcēties stāvlaukumā pie Kocēnu novada domes administrācijas, lai plkst. 18.00 sāktu lāpu gājienu uz Kokmuižas pils parteru, kur norisināsies piemiņas brīdis un latvju spēka zīmju veidošana no svecītēm.

No plkst. 18.30 līdz 19.20 pie Kokmuižas pils norisināsies reģistrācija dalībai Lāčplēša dienas skrējienā. Jāatzīmē, ka iepriekšēja pieteikšanās ir atvērta no 1. novembra līdz 10. novembra plkst. 23.59 pašvaldības interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv

Lāčplēša dienas skrējiens sāksies plkst. 19.30. Tā laikā transportlīdzekļu satiksmei būs slēgta Alejas iela posmā no krustojuma ar Parka ielu līdz krustojumam ar autoceļu V213 (ceļš uz Mujāniem). Pēc skrējiena noslēguma, ap plkst. 21.00 norisināsies tā dalībnieku un skriešanas sacensību seriāla “Kocēnu cilpas 2019” kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana. Papildus tam notiks arī izloze, kurā piedalīsies visu skrējiena posma ātrākie sprinta distances veicēji gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

Trase skrējienam tiks īpaši izgaismota un pēc skrējiena iziet trasi tiek aicināti arī citi interesenti!

Par skrējienu vairāk info ŠEIT
Comments