Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Kokmuižas svētku laikā 7. septembrī būs satiksmes ierobežojumi

Publicēja 2019. gada 6. sept. 00:48Elīna Upīte
Šodien, 6. septembrī, plkst. 19.30 ar ģitārista Mārča Auziņa koncertu uz ūdens, brīvdabas kino un izbraucieniem ar laivu Kocēnos tiks atklāti piektie Kokmuižas svētki.

Svētku norisēm piepildītākajā dienā – sestdien, 7. septembrī, visas dienas garumā Kocēnos būs satiksmes kustības ierobežojumi, par kuriem vēstīs izvietotās ceļa zīmes un informatīvie paziņojumi:
- slēgta Alejas iela virzienā no pagrieziena uz stāvlaukumu pie ēkas Alejas ielā 7 (Kocēnu novada pašvaldības policija un veikali) līdz Kokmuižas pils parkam (aiz Kokmuižas pils);
- slēgta Parka iela posmā no Kalna ielas līdz Alejas ielai;
- slēgta Apsīšu Jēkaba iela posmā no Jāņa Ķenča ielas līdz Alejas ielai;
- slēgta Jāņa Ķenča iela posmā no Alejas ielas līdz krustojumam ar Gravas ielu.

7. septembrī būs slēgta autobusa pietura "Kocēni" (pie Kocēnu kultūras nama), kur svētku laikā atradīsies informācijas centrs. Autobusa kustība tiks organizēta, maršrutu noslēdzot pieturā "Kocēnu veikals" (virzienā uz Kokmuižas pili) un maršrutu uzsākot autobusa pieturā "Kocēnu veikals" (virzienā uz autoceļu A3).

Automašīnu novietošanai varēs izmantot stāvlaukumus pie Kocēnu novada domes administrācijas, starp alejām ciema centrā un Kokmuižas promenādes labajā pusē, kuram varēs piekļūt no Gravas ielas. Svētku laikā nebūs pieejams stāvlaukums ēkas Alejas ielā 7 kreisajā pusē, kas tiks izmantots kā satiksmes autobusa apgriešanās laukums.

Visa informācija pieejama pašvaldības interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv izveidotā sadaļā, kas veltīta Kokmuižas svētkiem – ienāc un uzzini svētku aktualitātes!

https://sites.google.com/a/koceni.lv/kocenu-novads/zinas/zinas-top5/_draft_post/Kokmuizas_svetki_2019_karte.pdf?attredirects=0&d=1
Lai apskatītu attēlu lielākā izmērā, uzspiediet uz tā!
Ċ
Elīna Upīte,
2019. gada 6. sept. 00:48
Comments