Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Kocēnu novads izaicina piedalīties Endomondo izaicinājumā “Nedeldē zoli, krāj soli”

Publicēja 2020. gada 28. okt. 07:37Kristers Blūms   [ atjaunināts 2020. gada 4. dec. 04:03 ]
Kocēnu novads izaicina piedalīties Endomondo izaicinājumā “Nedeldē zoli, krāj soli”.

Laikā kad ikdienu nomāc vairāki ierobežojumi un aizliegumi, Kocēnu novads aicina novadniekus doties dabā un būt aktīviem ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu.

Veicot izaicinājuma aktivitātes, aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un būt piesardzīgiem pašiem.

Izaicinājums sākas 2020. gada 30. oktobrī plkst 17:00 un noslēdzas 2020. gada 30. decembrī plkst. 23.59.
Izaicinājumā tiks iekļauti seši aktivitāšu veidi – skriešana (running), došanās pārgājienā (hiking), orientēšanās (orienteering), distanču slēpošana (skiing – cross county), pastaiga (walking) un rollerslēpošana (roller skiing).
Izaicinājumā uzvarēs tie dalībnieki sieviešu un vīriešu konkurencē, kas iepriekšminētajā laika posmā, nodarbojoties ar iepriekšminētajiem sporta veidiem, būs sakrājuši vislielāko kilometru skaitu.

Izaicinājuma dalībniekiem nav noteikts vecuma ierobežojums. Izaicinājumā aicināti piedalīties Kocēnu novada iedzīvotāji, Kocēnu novadā strādājošie un personas, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas citas pašvaldības administratīvajā teritorijā un kuras pārstāvējušas Kocēnu novada pašvaldību dažādās sporta sacensībās.

Dalībnieka Endomondo profilam jābūt publiski redzamam (treniņa dati un maršruta ieraksts (GPS dati)). Treniņa datus aizliegts labot un manuāli papildināt. Visiem treniņiem ir jānotiek ārpus telpām un ir jābūt fiziskai kustībai (nedrīkst izmantot skriešanas vai velo trenažierus).
Izaicinājuma dalībnieki, kuru Endomondo ieraksti būs tikuši laboti vai nesaturēs maršruta ierakstu (karti), tiks izslēgti no kopvērtējuma cīņas. Izaicinājumu rīkotāji pārskatīs visus dalībnieku Endomondo ierakstus.
Uzvarētāji tiks paziņoti pasākumā “Kocēnu novada sporta laureāts 2020” 2021. gada 5.februārī.  Trīs aktīvākie dalībnieki sieviešu un vīriešu konkurencē, kuri būs sakrājuši lielāko kilometru skaitu, saņems Kocēnu novada pašvaldības sarūpētas pārsteiguma balvas.
Comments