Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Kocēnu novada sporta spēļu trešais posms - 13.jūlijs

Publicēja 2019. gada 8. jūl. 03:53Kristers Blūms   [ atjaunināts 2019. gada 12. jūl. 03:48 ]
Sestdien, 13. jūlijā, ar 3. posma sacensībām Dikļos turpināsies Kocēnu novada sporta spēļu otrā sezona, kurā tiks aizvadīti četri posmi – Bērzainē, Zilākalnā, Dikļos un Kocēnos. 

Dalībai sporta spēļu 3. posmā dalībnieki (komandu vai individuālajā ieskaitē) var sacensību norises dienā un vietā. Dalība sporta spēlēs ir bez maksas. Papildus informācija rakstot uz e-pastu mikus.krisans@kocenunovads.lv.

Kā iepriekš esam vēstījuši, pagājušā gada vasarā Kocēnu novadā tika aizsākta jauna sportiska aktivitāte – Kocēnu novada sporta spēles. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, sporta spēles tika aizvadītas sešos posmos, aizvadot sacensības visdažādākajos sporta veidos. Sportisti sacentās tradicionālajos sporta veidos – strītbolā, futbolā, florbolā, volejbolā, orientēšanās sportā, vieglatlētikā, kā arī mazāk ierastos – disku golfā, zolītē, ugunsdzēsēju stafetē, skrējienā “Kalna karalis” u.c. 

Pēc Kocēnu novada sporta spēlēm Dikļos plkst. 22.00 Neikenkalna dabas koncertzālē norisināsies zaļumballe kopā ar grupu "Hameleoni", ieeja: 5 eiro.

Šosezon Kocēnu novada sporta spēles tiks aizvadītas četros posmos: 
8. jūnijā Bērzainē; 
15. jūnijā Zilākalnā; 
13. jūlijā Dikļos; Dikļu posma sacensību noteikumus meklē ŠEIT;
17. augustā Kocēnos. 


2018. gadā, piedaloties pilnīgi visos sacensību posmos, turklāt trīs posmos izcīnot uzvaru, par pirmajiem Kocēnu novada sporta spēļu uzvarētājiem kļuva komanda "Vaidava". Otrajā vietā ierindojās komanda "Kocēni", kas piedalījās četros no sešiem posmiem, no kuriem divos izcīnīja uzvaru. Savukārt godpilno trešo vietu, arī piedaloties pilnīgi visos sacensību posmos, ieguva komanda "Ozoli". Jāpiemin, ka arī 4. vietas ieguvēji – komanda "Ķažimējie", piedalījās pilnīgi visos sacensību posmos.