Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Kocēnu bibliotēkā apskatāma Elīzas Jaunzemes personālizstāde

Publicēja 2020. gada 12. febr. 02:31Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 12. febr. 02:35 ]
No 13. februāra līdz 27. martam Kocēnu pagasta 1. bibliotēkā Kocēnos apskatāma Elīzas Jaunzemes personālizstāde m e k l ē j o t.

Elīza dzīvo Rubenē, absolvējusi Rubenes pamatskolu. Lai apgūtu prasmes realizēt savas radošās ieceres, mācības turpina Profesionālās izglītības kompetences centrā "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola", programmās Formas tekstils un Keramikas izstrādājumu dizains.

Ieguvusi 2. vietu konkursā “Latvijas Dizaineru savienības balva dizainā 2017”, apakškategorijā Dizaina paraugi un Dizaina koncepcijas.

"Ilgas pēc tā kā nav, kā esošais var iemīlēties neesošajā.
Ja viss veicas, cilvēks paliek akls. Katrs darbs ir jauna pieredze,
vissliktāk ir tad, kad paliec patstāvīgs, nemeklē un neaudz.
Cilvēki nemainās, tikai aizvien vairāk kļūst par sevi pašu.

Ar gleznošanu, keramiku un vispār ar mākslu ir labi tas, ka tu nekad nevari zināt kāds būs gala iznākums un gala rezultāts, lai padarītu procesu interesaantāku. Tā pat ir arī ar ar dzīvi, tu nezini kāds būs tavs liktenis, jo tad jau nebūtu interesanti dzīvot. Ir nepieciešamas laika atkāpes, tās dod to vērtību, katru reizi uzlūkojot darbu no jauna, tu ieraugi to, ko iepriekš nevarēji saskatīt.

Reizēm ir nepieciešams pazaudēties, lai atrastu pats sevi. Nelūkojieties uz mani, tikai sajūtiet manu dvēseli.

Es esmu māksla. Man patīk iejusties mākslā, izjust tās plūdumu un būtību. Un tad reizēm man patīk tajā dalīties ar kādu. Māksla ir mana dzīve un mana dzīve ir māksla, tā aizskalo no dvēseles ikdienišķos putekļus.

Ņem savu laiku un kavējies mirklī," stāsta Elīza par Kocēnos apskatāmo izstādi, kas ir viņas otrā personālizstāde.

Ieeja izstādē bez maksas.

Izstāde apskatamā bibliotēkas darba laikā: pirmdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00, otrdienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 19.00, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00.
Comments