Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Kocēnos norisināsies Lāčplēša dienai veltīts skrējiens

Publicēja 2019. gada 1. nov. 00:38Kristers Blūms   [ atjaunināts 2019. gada 11. nov. 00:51 ]
Par tradīciju Kocēnu novadā kļuvis Lāčplēša dienai veltīts skrējiens, kas šogad norisināsies jau 4. reizi.  Šogad skrējiens norisināsies Kocēnos, Kokmuižas promenādē 11. novembrī ar kopējo startu plkst. 19.30. 

Lāčplēša dienas skrējiens Kocēnos plānots uzreiz pēc lāpu gājiena un piemiņas brīža pie saules pulksteņa, pieminot Latvijas Brīvības cīņās kritušos varoņus. Vairāk par Lāčplēša dienai veltītajiem pasākumiem Kocēnos ŠEIT.

Pēc Lāčplēša dienas skrējiena Kocēnos plkst. 21:00 norisināsies skrējiena apbalvošana, tāpat, tiks apbalvoti arī labākie skriešanas seriāla "Kocēnu cilpas 2019" dalībnieki. 

Tāpat tiks apbalvoti arī labākie "Kocēnu Cilpas 2019" sprinta posma veicēji. Izlozes veidā tiks izvēlēts viens vīrietis un viena sieviete, kuri savā īpašumā iegūs īpašu balvu! Ātrākie sprinta posma veicēji ŠEIT

Trase skrējienam tiks īpaši izgaismota un pēc skrējiena iziet trasi tiek aicināti arī citi interesenti!

Reģistrējies skrējienam līdz 2019. gada 10. novembrim ŠEIT

SPORTident izsniegšana iepriekš reģistrētajiem dalībniekiem no plkst. 18.30 līdz plkst. 19.20.

Dalībnieki var izmantot personīgos SPORTident, kas jānorāda iepriekš pieteikšanās formā, vai arī, ja reģistrējas uz vietas reģistrēšanās brīdī.
Dalībnieki: Ikviens interesents atbilstoši savām spējām un fiziskajai sagatavotībai. Dalībnieki paši uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli. Par nepilngadīgo personu veselības stāvokli atbild viņu likumīgie pārstāvji. Organizatori nenes atbildību par dalībnieku iespējamām traumām sacensību laikā.

Plašāka informācija par skrējiena norisi nolikumā ŠEIT