Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Ar dziedātājas Elīnas Gluzunovas koncertu atklāti Kokmuižas vakari

Publicēja 2020. gada 29. maijs 06:34Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 29. maijs 06:47 ]
Kocēnu novada pašvaldība ir aizsākusi jaunu tradīciju – Kokmuižas vakarus, kas norisinās topošajā Kokmuižas brūzī Kocēnos. 28. maijā notika pirmais Kokmuižas vakars, kuru bija iespējams vērot interneta tiešsaistē Kocēnu novada sociālajā tīklā Facebook un Youtube, kā arī daļai apmeklētāju, kas tika noskaidroti izlozes veidā, bija ekskluzīva iespēja pasākumu piedzīvot klātienē. Pirmā Kokmuižas vakara viešņa bija šova “X faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova, kura ir arī Kocēnu novada iedzīvotāja, bet pasākumu vadīja atraktīvais dziesminieks un pasākumu vadītājs Mikus Frišfelds.

“Pirmajos Kokmuižas vakaros iepazīsim mūsu novadā dzīvojošos mūziķus, tieši tādēļ 28. maija vakara viešņa bija šova “X faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova no Vaidavas! Vakaru vadīja un novadnieci iepazīt ar dažādiem erudīcijas uzdevumiem palīdzēja kocēnietis Mikus Frišfelds. Kokmuižas vakaros mēs baudām sarunas, mūziku un izgaršojam Kokmuižas alus darītavas jaunās garšas”, stāsta Kocēnu novada pašvaldības kultūras un starptautisko sakaru koordinatore Nora Urbāne.

Kopā ar Elīnu Gluzunovu muzicēja arī sava amata lielmeistari – taustiņinstrumentālists Džuliāns jeb Jānis Zvirgzdiņš, kā arī ģitārists Jānis Kalniņš. Viņi izpildīja dziesmas gan no šova “X faktors” repertuāra, gan tautā iemīļotas latviešu kompozīcijas. Pasākuma atmosfēru papildināja Kokmuižas alus pop up bārs.

Kokmuižas vakari plānoti katru nedēļu, taču katrs no šiem vakariem mainīs savu formātu. 3. jūnijā plkst. 18.00 un plkst. 20.00 Kokmuižas vakari pārtaps par diviem kino seansiem, kuros demonstrēs piedzīvojumu komēdiju “Ātrie igauņu puiši”. Nākamais Kokmuižas muzikālais vakars notiks 11.j ūnijā plkst. 19.00 un tajā uzstāsies dziesminieks, vaidavietis Renārs Veličko.

Informācija par turpmākajiem Kokmuižas vakariem būs pieejama pašvaldības interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv un tās sociālo tīklu kontos Facebook, Twitter un Instagram.

Uz tikšanos Kokmuižas vakaros!

Pasākuma fotogalerija apskatāma ŠEIT.

Koncerta ieraksts
Comments