Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Kocēnos ar dziedātājas Elīnas Gluzunovas koncertu atklās Kokmuižas vakarus

Publicēja 2020. gada 19. maijs 23:23Kristers Blūms   [ atjaunināja Elīna Upīte 2020. gada 25. maijs 07:49 ]
No 28. maija katru nedēļu aicinām daļu no jums satikties klātienē, bet daļu - tikties interneta tiešsaistē Kokmuižas vakaros, kuri norisināsies kādā pavisam slepenā un neparastā vietā, kas tiks izziņota apmeklētājiem neilgi pirms pirmā Kokmuižas vakara. Pirmajos Kokmuižas vakaros iepazīsim mūsu novadā dzīvojošos mūziķus, tieši tādēļ 28. maija vakara viešņa būs šova “X faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova no Vaidavas! Vakaru vadīs un novadnieci iepazīt palīdzēs atraktīvais dziesminieks un pasākumu vadītājs Mikus Frišfelds. 

Baudīsim sarunas, mūziku un izgaršosim Kokmuižas alus darītavas jaunās garšas. Pasākuma sākuma laiks plkst. 19.00.

Lai pasākumu piedzīvotu klātienē, līdz 25. maijam piesakies un raksti ziņu uz e-pastu: kultura@kocenunovads.lv. Norādi savu vārdu, uzvārdu, personu skaitu (viena vai divas) un atstāj savu kontaktinformāciju – tālruņa numuru un e-pastu. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots – 20 personas. Viena persona var pieteikt ne vairāk kā divas biļetes. Ja uz pasākumu būs pieteikušās vairāk kā 20 personu, tad, lai nodrošinātu ikvienam ieinteresētajam vienlīdzīgas iespējas apmeklēt pasākumu, tiks veikta izloze! Biļetes būs iespējams iegādāties pēc 25. maija vai pēc izlozes veikšanas, pērkot tās internetā – www.bezrindas.lv

Ieejas maksa: 10 EUR (pasākuma cenā iekļauts sagaidīšanas dzēriens pēc izvēles un uzkodas). Visa vakara garumā darbosies Kokmuižas alus pop up bārs.

Pasākumu būs iespējams vērot tiešsaistē Kocēnu novada domes kontos sociālajos tīklos Facebook un YouTube.

Nākamais Kokmuižas muzikālais vakars notiks 11. jūnijā plkst. 19.00 un tajā uzstāsies dziesminieks Renārs Veličko. Savukārt pavisam drīz izziņosim arī Kokmuižas filmu vakarus.
Comments