Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Katrīna Gupalo un Andrejs Osokins koncertprogrammā "PARIS JE T'AIME"

Publicēja 2020. gada 20. febr. 05:19Elīna Upīte
22. martā plkst. 16.00 Kocēnu kultūras namā izskanēs Frankofonijas dienu koncerts, kurā ar savu šarmu un fantastiskajām vokālajām dotībām uzstāsies pianiste un dziedātāja Katrīna Gupalo un daudzu starptautisko pianistu konkursu laureāts, pianists Andrejs Osokins ar koncertprogrammu "PARIS JE T'AIME" (Parīze, es mīlu tevi).

Mūziķi izpildīs īpašu Frankofonijas dienām sagatavotu dziesmu programmu valdzinošās Parīzes noskaņās. Pasākumu būs iespēja baudīt, sēžot pie galdiņiem, kā arī darbosies franču uzkodu un vīna bārs.

Latvijas Televīzijas šova "Radīti mūzikai" zvaigzne Katrīna Gupalo, kura bērnību pavadījusi Kocēnu novada Dikļos, ir viena no neordinārākajām jaunās paaudzes latviešu mūziķēm, kura studējusi prestižajā Rietumu Mūzikas akadēmijā Kalifornijā, ASV. Pateicoties profesionālajai izglītībai trīs dažādās mākslas sfērās - klavierspēlē, vokālajā un teātra mākslā, Katrīna uz skatuves spēj uzburt neparastu, ekspresīvu un ārkārtīgi juteklisku pasauli. Viņas talants guvis atzinību dažādos starptautiskos konkursos, tai skaitā Parīzē, Londonā, Maskavā un ASV.

Andrejs Osokins ir pasaules nozīmīgāko pianistu konkursu – Karalienes Elizabetes konkursa Briselē, Artūra Rubinšteina konkursa Telavivā un Margaritas Longas un Žaka Tibo konkursa Parīzē laureāts. Pasaulē pieprasītāko latviešu pianistu kritiķi raksturo šādi: "Viņam piemīt nevainojama elegance, hipnotizējoša personības pievilcība, apbrīnas vērts intelekts, plaša un ekspresīva skaņu krāsu palete, kā arī neparasti pārliecinoša dažādu mūzikas stilu izjūta."

Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs ŠEIT un Kocēnu novada pagastu pārvalžu kasēs Bērzainē, Dikļos, Kocēnos (Kocēnu sporta namā), Rubenē (Rubenes sporta namā), Vaidavā un Zilākalnā.

Biļetes cena: 7 EUR iepriekšpārdošanā. Pasākuma dienā: 10 EUR.
Comments