Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Izpārdotas ieejas biļetes uz Maestro Raimonda Paula un aktiera Andra Bērziņa koncertu Dikļos

Publicēja 2019. gada 2. okt. 04:18Elīna Upīte
Kā iepriekš vēstījām, 1. oktobrī plkst. 8.00 sākās biļešu iepriekšpārdošana uz Maestro Raimonda Paula un aktiera Andra Bērziņa dzejas un dziesmu programmu “Es šonakt sēdēšu uz jumta”, kas izskanēs 8. novembrī plkst. 19.00 Dikļu kultūras centrā. Nepilnu divu dienu laikā ir izpārdots viss pieejamais biļešu skaits, kopumā 315 biļetes. 

Dzejas un dziesmu programmu “Es šonakt sēdēšu uz jumta” veido divpadsmit īpaši Andrim Bērziņam rakstītas jaunas dziesmas ar Leona Brieža, Guntara Rača un Jāņa Petera vārdiem, kā arī Imanta Ziedoņa, Viljama Šekspīra, Māras Zālītes, Raiņa un citu izcilu dzejnieku dzejas lasījumi Andra Bērziņa interpretācijā.

“Atceroties savu sadarbību ar dziedošajiem aktieriem, man bija sajūta, ka ir iestājies tāds kā klusums. Un es atcerējos par Andri – vienu no mūsu spēcīgākajiem dziedošajiem aktieriem. Dziedošie aktieri Latvijā nereti ir populārāki par dziedātājiem, jo viņi spēj dziesmu tekstus iznest līdz klausītājam,” atzīst Maestro Raimonds Pauls.

Savukārt Andris Bērziņš jokojot piebilst, ka divu lielu mākslinieku sadarbība allaž ir liels ieguvums klausītājiem, īpaši, ja viņi runā par lielām un nozīmīgam tēmām: “Dziesmās lielākoties izmantota mīlas dzejas – mēs ar Maestro vēl atceramies, ko tas nozīmē, tāpēc varam par to runāt. Jaunie lai dara – mēs parunāsim.”

Abi izcilie mākslinieki jauno programmu ved pie klausītājiem, lai, kā paši ar smaidu teic, “patricinātu ļaužu sajūtas un atgādinātu, kas tā mīlestība tāda ir. Un, ja vēl pēc pēdējās dziesmas un puķu pasniegšanas seko arī pati, pati pēdējā dziesma, ko mēs pazīstam ar nosaukumu “Svētvakars”, tad skaidrs ir viens: aizkustinājuma asaras, kas sariešas sirdspilnajā mīlestībā pret Latviju, ir garantētas teju katram klausītājam.”

Comments