Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Frankofonijas dienu koncerts Kocēnos pārcelts uz 3. oktobri

Publicēja 2020. gada 1. apr. 00:53Kristers Blūms   [ atjaunināja Elīna Upīte 2020. gada 25. maijs 07:11 ]
2020. gada 3. oktobrī plkst. 18.00 (koncerts pārcelts no 22. marta) Kocēnu kultūras namā notiks Frankofonijas dienu koncerts, kurā ar savu šarmu un fantastiskajām vokālajām dotībām uzstāsies pianiste un dziedātāja Katrīna Gupalo un daudzu starptautisko pianistu konkursu laureāts, pianists Andrejs Osokins ar koncertprogrammu "PARIS JE T'AIME".

Mūziķi izpildīs īpašu Frankofonijas dienām sagatavotu dziesmu programmu valdzinošās Parīzes noskaņās. Pasākumu būs iespēja baudīt, sēžot pie galdiņiem, kā arī darbosies franču uzkodu un vīna bārs. 

Latvijas Televīzijas šova «Radīti mūzikai» zvaigzne Katrīna Gupalo ir viena no neordinārākajām jaunās paaudzes latviešu mūziķēm, kura studējusi prestižajā Rietumu Mūzikas akadēmijā Kalifornijā, ASV. Pateicoties profesionālajai izglītībai trīs dažādās mākslas sfērās - klavierspēlē, vokālajā un teātra mākslā, Katrīna uz skatuves spēj uzburt neparastu, ekspresīvu un ārkārtīgi juteklisku pasauli. Viņas talants guvis atzinību dažādos starptautiskos konkursos, tai skaitā Parīzē, Londonā, Maskavā un ASV.

Andrejs Osokins ir pasaules nozīmīgāko pianistu konkursu – Karalienes Elizabetes konkursa Briselē, Artūra Rubinšteina konkursa Telavivā un Margaritas Longas un Žaka Tibo konkursa Parīzē laureāts. Pasaulē pieprasītāko latviešu pianistu kritiķi raksturo šādi: „Viņam piemīt nevainojama elegance, hipnotizējoša personības pievilcība, apbrīnas vērts intelekts, plaša un ekspresīva skaņu krāsu palete, kā arī neparasti pārliecinoša dažādu mūzikas stilu izjūta”.

Biļetes šobrīd iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs: ŠEIT.

*Biļetes, kuras tika iegādātas uz sākotnējo koncerta datumu būs derīgas arī pārceltajā koncerta datumā!

Biļetes cena: 7 EUR iepriekšpārdošanā. Pasākuma dienā: 10 EUR.
Comments