Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Estrādē pie Vaidavas ezera notiks Normunda Rutuļa koncerts “Man nav žēl”

Publicēja 2020. gada 11. aug. 00:42Elīna Upīte
29. augustā plkst. 19.00 Vaidavas ezera pludmales estrādē notiks Normunda Rutuļa un mūziķu grupas koncerts “Man nav žēl”, kura norise pārcelta no 1. maija.

Lai gan jaunā albuma koncerttūre notika 2019. gada rudenī un Vaidavā Normunds Rutulis uzstāsies ar pilnu “dzīvo” sastāvu, tomēr koncerta nosaukums ir tāds pats – “Man nav žēl”. Koncerta repertuāru veido Normunda Rutuļa visu laiku populārākās dziesmas – “Par to…”, “Cāļus skaita rudenī”, “Kūko, kūko dzeguzīte”, kā arī vairākas dziesmas no jaunā albuma “Man nav žēl”. Piemēram, tituldziesma “Man nav žēl (dziesma par Ērkonkuli)” un “Atskrien raiba dievgosniņa.”

Normunda Rutuļa grupā spēlē Anrijs Grinbergs (bungas, balss), Māris Ozols (taustiņi), Uldis Beitiņš (ģitāra), Roberts Rasa (bass, balss). Šādi par savu pavadošo grupu stāsta Normunds Rutulis: “Šis ir sastāvs, kas izveidojies gadu gaitā un ir kļuvis par manu pamatsastāvu. Muzicējam kopā jau kopš 2001. gada un tādēļ esam ne tikai labi draugi, bet lieliski “saspēlējušies”. Pārvaldām visu Normunda Rutuļa repertuāru, sākot no “Raudāja māte” un beidzot ar jauno “Atskrien raiba dievgosniņa”. Vēl kādu tik saliedētu un saskanīgu kolektīvu mūsdienās uz popmūzikas skatuves atrast nebūs viegli. Mēs ar to lepojamies un savu prieku dodam ikvienam klausītājam. Enerģijas apmaiņa notiek tikai ar “pluss zīmi”. Skaista latviešu mūzika, profesionāls sniegums un tikai patīkamas emocijas – tas ir galvenais, ko iegūst klausītājs!''.

Biļetes cena: 12 EUR. Tās pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs, arī internetā, un Kocēnu novada pašvaldības pagastu pārvalžu kasēs.

Biļetes, kas tika iegādātas uz sākotnēji plānoto koncertu 1. maijā, ir derīgas uzrādīšanai 29. augusta koncertā, taču bez norādītajām sēdvietām.
Comments