Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Dikļos viesosies Kocēnu novada laikmetīgais teātris “Volatus” ar izrādi “Par pirmo mīlestību”

Publicēja 2019. gada 9. maijs 04:19Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 9. maijs 04:21 ]
Ceturtdien, 9. maijā, plkst. 19.00 Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centrā būs iespēja noskatīties Kocēnu novada laikmetīgā teātra “Volatus” jaunāko izrādi “Par pirmo mīlestību”.

Izrāde veidota, balstoties uz patiesiem stāstiem – režisore Larisa Merca uzrunāja draugus, draugu draugus un paziņas, vecumā no 25 līdz 90 gadiem, uzdodot vienus un tos pašus jautājumus – kas, viņuprāt, ir mīlestība, kā sastapuši savu pirmo mīlestību, kāda tajā laikā ir bijusi mūzika, iecienīti ēdieni, vaļasprieki, kā pavadījuši savu ikdienu. Intervijas iemūžināja video operators Artūrs Rundēlis, un safilmētais materiāls par katru konkrēto prototipu tika nodots aktieriem, lai no vairāku stundu gara materiāla izveidotu aptuveni 10 minūšu garu stāstījumu.

Aktrišu tērpi tapuši no baltiem vīriešu krekliem, kuriem akcentu piešķīra māksliniece Inita Jurgenberga, arī vīriešu lomu atveidotāju tērpu izvēlē dominē līdzīgs motīvs - balts krekls un džinsu bikses. Muzikālo pavadījumu veido bungu un dūdu mūzikas grupas “Auļi” dziesmas “Pavasara laiks” ritmi, un deju kustības iestudējis Rihards Bergs.

Izrāde tapusi ar Kocēnu novada pašvaldības atbalstu.

Ieeja: 1 eiro.
Comments