Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Dikļos ar 30 gadu jubilejas programmu viesosies leģendārā latviešu grupa “bet bet”

Publicēja 2021. gada 19. jūn. 03:20Elīna Upīte   [ atjaunināts 2021. gada 9. jūl. 00:10 ]
9. jūlijā plkst. 20.00 Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos notiks leģendārās latviešu grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts, kurā izskanēs tās labāko dziesmu programma.

Programmas repertuārā iekļautas tādas dziesmas kā “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Pieklauvē”, “Man vienalga viss”, “Diena”, “Es tevi nemīlu”, “Mana mīļā meitene”, “Vakara vējā” un citas, laika pārbaudi izturējušas dziesmas.

Grupa gatavo arī pārsteigumus, jo pašlaik norit darbs pie jauna dziesmu albuma. Koncerta norises vietā varēs iegādāties arī šajā vasarā izdoto grupas 70 dziesmu nošu un dziesmu vārdu grāmatu, kā arī labākos grupas CD albumus un Guntara Rača dzejoļu grāmatas. Grupa "bet bet”, tāpat kā daudzi pazīstami mākslinieki, ir noilgojušies satikt savu klausītāju!

Biļetes cena iepriekšpārdošanā: 15 eiro, koncerta norises dienā: 18 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam: bez maksas. Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Ierodoties uz pasākumu, jāuzrāda derīgs Digitālais COVID - 19 sertifikāts (izdrukāts vai saglabāts viedierīcē), kas apliecina veikto vakcināciju, COVID - 19 izslimošanu vai laboratorisko analīžu rezultātus. Pasākumā var piedalīties arī bērni līdz 12 gadu vecumam bez testa veikšanas.

Pie ieejas apmeklētājiem būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu (pase vai eID karte) un Digitālais Covid-19 sertifikāts. Ieejas biļete būs derīga tikai kopā ar sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Dikļu pagasta 585 gadu jubilejas ietvaros koncertu organizē Kocēnu novada pašvaldība.
Comments