Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Bērzainē viesosies Kauguru pagasta amatierteātris ar izrādi "Grēku grāmata"

Publicēja 2019. gada 23. nov. 10:41Elīna Upīte
24. novembrī plkst. 16.00 Bērzaines tautas namā viesosies Kauguru pagasta amatierteātris “Vīzija” ar izrādi “Grēku grāmata” – latviešu dramaturga Jāņa Anerauda neTikumu nemainības komēdiju.

Patērētāju biedrības direktoram dzimšanas dienā, starp citām dāvanām, tiek pasniegta arī nezināma autora sarakstīta “Grēku grāmata”, kas saduļķo līdz šim rimto aizkulišu shēmām caurvīto biedrības dzīvi. Lai arī luga “Grēku grāmata” sarakstīta 1956.gadā, tā nav zaudējusi tēmas aktualitāti – šeptmanība un veiklu shēmu izmantošana pašlabuma gūšanai ir bijusi aktuāla kā padomju laikos, tā arī mūsdienās.

Izrādē piedalās: Dainis Trēziņs, Inita Miglava, Dainis Muhins, Līga Vaite, Dainis Plasis, Artūrs Grīnofs, Jolanta Pinkule, Artis Birzleja, Mārīte Muhina vai Liene Zariņa, Aina Saleniece, Gvido Vilnis Krūmiņš, Raita Tutina. Režisors: Oskars Morozovs.

Komēdija “Grēku grāmata” ir dramaturga un prozaiķa Jāņa Anerauda pirmā luga, viņa vairāk zināmie darbi tapuši sadarbībā ar režisoru Aleksandru Leimani – scenāriji filmām “Vella kalpi” un “Vella kalpi Vella dzirnavās”.

Kauguru pagasta amatierteātris “Vīzija” šī gada nogalē atzīmēs 21 gada pastāvēšanas jubileju. Latvijas amatierteātru iestudējumu skatē “Gada izrāde 2018” tas ierindojās starp septiņiem labākajiem Vidzemes reģiona teātriem. Teātri atbalsta Beverīnas novada pašvaldība, iestudējumu “Grēku grāmata” – reklāmas aģentūra “FDT”.

Izrādes apmeklējums ir bez maksas.
Comments