Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Jau piekto gadu Baznīcu naktī apmeklētājiem durvis vērs Rubenes baznīca

Publicēja 2019. gada 3. jūn. 03:24Kristers Blūms   [ atjaunināts 2019. gada 4. jūn. 04:17 ]
Piektdien, 7. jūnijā, visā Latvijā norisināsies Baznīcu nakts, kurā jau piekto gadu piedalīsies arī Kocēnu novada Rubenes evaņģēliski luteriskā baznīca.

Baznīcu naktī Rubenes baznīca apmeklētājiem būs atvērta līdz pat pusnaktij, piedāvājot dažādas norises.

Plkst. 19.00 pasākumā “To brīžu dēļ” Latvijas Nacionālā teātra aktieris Uldis Anže un Rubenes draudzes mācītājs Artis Eglītis ar klausītājiem dalīsies Imanta Ziedoņa un Andas Līces dzīves atziņās, un pasākuma noskaņu bagātinās jaunais un talantīgais koklētājs Namejs Kalniņš.

Vakara turpinājumā plkst. 20.00 sāksies Strenču Kultūras centra sieviešu vokālā ansambļa "Melo'dia" un ģitārista Jāņa Rolmaņa koncerts. Vokālā ansambļa “Melo'dia” un ģitārista J.Rolmaņa kopīgo skanējumu Kocēnu novada iedzīvotājiem bija iespēja dzirdēt aizvadītajos Ziemassvētkos Vaidavā, radot īpaši emocionālu saviļņojumu un vēlmi vēlreiz baudīt mākslinieku dvēselisko dziedājumu kādā no Kocēnu novadā esošajiem dievnamiem.

Plkst. 21.00 Rubenes draudzes mācītājs Artis Eglītis aicinās klātesošos vienoties kopīgā lūgšanā "Mūsu Tēvs Debesīs".

Ieeja pasākumā par ziedojumiem.

Kristīgās kultūras notikums “Baznīcu nakts” Latvijā norisināsies jau sesto reizi. Šogad Baznīcu nakts vienojošā tēma ir Draudzība. Tas ir aicinājums gan personīgi, gan kā kopienai pārdomāt un pieredzēt, cik svarīgi ir ar tuvāko dalīties tajā, kas Tev ir vērtīgs. Baznīcu nakts notikuma programma publicēta www.baznicunakts.lv.

Pasākumu rīko Rubenes evaņģēliski luteriskā draudze ar Kocēnu novada pašvaldības atbalstu.
Comments