Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

Aicina uz tikšanos ar dzejnieku Viku un uz Austrasbērnu koncertu Dikļu kultūras centrā

Publicēja 2019. gada 16. sept. 03:47Kristers Blūms   [ atjaunināts 2019. gada 16. sept. 03:50 ]
Sestdien, 28. septembrī, pulksten 18.00 Dikļu Kultūras centrā aicina uz tikšanos ar dzejnieku Viku un uz Austrasbērnu koncertu. Ieeja brīva. 

Austrasbērni jeb leģendārās dziesminieces Austras Pumpures audzēkņi, draugi un domubiedri pošas ceļā uz Vidzemi, lai apciemotu dzejnieku Viku un satiktos kopīgā pasākumā Dikļos. Kultūras nama zālē uz patīkamu pēcpusdienu ar dzeju, stāstiem un dziesmām aicināts ikviens interesents. Viks dalīsies ar savu dzeju, bet Austrasbērni – ar dziesmām, kurām Viks ir vārdu autors. Skanēs gan Imanta Kalniņa, gan Arņa Miltiņa, gan arī paša Vika sacerētās melodijas. 

Austrasbērni, kas pašlaik ir neformāls un atvērts ģitārspēles un draugu ansamblis, aktīvi turpina gan mēģinājumu procesu Liepājā un Rīgā, gan arī sniedz koncertus visā Latvijā. Austrasbērnu mājvieta joprojām, galvenokārt, ir Liepāja, kur izveidota radošā telpa “Austras istaba”, taču koncertos liepājniekiem pievienojas arī Austrasbērni no Rīgas, Cesvaines un citām Latvijas pilsētām. 

Koncertu rīko Austras biedrība sadarbībā ar Dikļu kultūras centru. Atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde.  
Pasākums var tikt filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākumu publicitātei (internetā sociālajos tīklos, medijos un citviet) un Sokrata tautskolas un Austras biedrības reklāmas materiālos.Sagatavoja
Inese Muižniece
Radošās telpas “Austras istaba” vadītāja
inese@austrasbiedriba.lv 
Mob. 26131435 

Comments