Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

31. maijā Kocēnu novads aicina uz vasaras ieskaņu koncertiem

Publicēja 2020. gada 20. maijs 03:41Kristers Blūms   [ atjaunināja Elīna Upīte 2020. gada 21. maijs 00:08 ]
31. maijā ikviens aicināts uz vasaras ieskaņu koncertiem Kocēnos, Dikļos, Rubenē, Zilākalnā, Bērzainē un Vaidavā. Visus koncertus apmeklētāji aicināti baudīt, klausoties tos no mašīnām, atverot logus, kā arī ievērojot sociālo distancēšanos - klātienē. Vasaras ieskaņu koncertu apmeklējums – bez maksas.

Plkst. 16.00 Rubenes ciema centrā (Kalna ielas pagalmā), bet plkst. 19.00 Kocēnu ciema centrā pie domes ēkas muzicēs vokālā grupa "ĒRA" (Dita Tomsone, Kate Anna Lauzne, Indra Svīķe, Zane Siņicina, Guna Rasa, Irīna Mihailovska). “ĒRA” ir viens no labākajiem vokālajiem ansambļiem Latvijā. Savos priekšnesumos meitenes mīl apvienot dziesmu ar horeogrāfiju, seno ar mūsdienīgo. Savā skanējumā mēdz būt stilistiski ļoti dažāda, nozīmīgu vietu vokālās grupas repertuārā ieņem latviešu komponistu skaņdarbi. Un tie, kuri dzirdējuši “ĒRU”, jūsmo par meiteņu gaišumu, dvēseliskumu un īpašo starojumu.

Plkst. 12.00 Zilākalna ciema centrā (parkā), bet plkst. 15.00 Bērzaines ciema centrā muzikālus sveicienus sūtīs grupa ''Parks'' - Imants Točs (klavieres), Gunārs Geduševs (saksofons), Emīls Zilberts (sitaminstrumenti), Mārtiņš Roziņš (kontrabass) un Evita Blūma (vokāls).

Plkst. 17.00 Vaidavas centra laukumā muzicēs ģitārists Andris Grīnbergs un mūziķis Jānis Žagariņš.

Savukārt Dikļu pagastā - plkst. 13.00 Dikļu ciema centra stāvlaukumā, bet plkst. 17.00 Ziemeļvidzemes pamatskolas pagalmā Dauguļos uzstāsies dueti  ''Indra & Ingūna'' un ''Ilona & Igors'', kā arī deju grupa ''ESTRELAS''. Koncertu vadīs Dikļu amatierteātra dalībnieki.
Comments