Ziņas‎ > ‎PASĀKUMI NOVADĀ‎ > ‎

1. un 2. maijs Valmierā, Latvijā un pasaulē zem KINO PEDĀĻA zīmes

Publicēja 2021. gada 19. apr. 03:38Elīna Upīte
Velo kino festivāls KINO PEDĀLIS šogad jau sesto gadu neparastā tandēmā apvienos kino skatīšanos un velo braukšanu. Festivāla rīkotāji atraduši veidu, lai arī šogad visi kino un velo mīļi varētu izbaudīt KINO PEDĀLI, pielāgojot citkārt ierastās burziņa aktivitātes šī brīža situācijai. Būs gan kino skatīšanas, gan trīs izstrādāti maršruti Valmierā un tās apkaimē - ĢIMEŅU PEDĀLIS, PUSPEDĀLIS un DIŽPEDĀLIS, un pat CILPOŠANAS SPĒLE, kuru spēlēt varēs neatkarīgi no atrašanās vietas – Latvijā un visā plašajā pasaulē.

KINO NAKTS 1. MAIJĀ

Sestdienas vakarpusē visi laipni aicināti uz kino teātri…. Katrs savās mājās. Skatītājiem būs sagatavota piecgades filmu izlase ar iemīļotām, emocionālām un iedvesmojošām filmām, kurās neiztrūkstoša loma būs velosipēdam. Lai rastos sajūta, ka filmas skatāmies visi kopā, tās tiks translētas noteiktā laikā un vietā www.kinopedalis.lv. Tā kā laikus papildiniet popkorna krājumus, lai varētu kraukšķināt, skatīties un baudīt uz nebēdu.

VELO BRAUCIENS 2. MAIJĀ

SVĒTDIEN BRAUC PA ĪPAŠI IZSTRĀDĀTU MARŠRUTU VALMIERĀ UN TĀS APKĀRTNĒ

Svētdien no trīs dažādām vietām Valmierā (atkarībā no izvēlētā maršruta) varēs doties arī kādā no īpaši KINO PEDĀLIM izstrādātajiem maršrutiem – ĢIMEŅU PEDĀLIS - 8 km ar sākumu Valmiermuižā, PUSPEDĀLIS - 30 km ar sākumu pie Valmieras dzelzceļa stacijas un DIŽPEDĀLIS - 55 km ar sākumu Vecpuišu parkā. Braucienu jautrāku padarīs KINO PEDĀĻA spēle, kura rādīs virzienu un piespēlēs jautājumus par un ap kino.

Drošība pirmajā vietā!
 
Lai izvairītos no pulcēšanās, maršruta sākuma punktā varēs ierasties jebkurā laikā, un spēle būs pieejama visu dienu. Viss, kas būs vajadzīgs, lai piedalītos VELO BRAUCIENĀ, mobilais telefons, velosipēds, LQUIZ lietotne, interneta pieslēgums, kods, kurš tiks izziņots festivāla mājas lapā un Facebook. Ļoti svarīgi ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus – maskas, divi metri un braukšana kopā atļauto mājsaimniecību ietvaros. Atrodoties uz ceļa un kustībā, svarīgi sekot līdzi ceļu satiksmes noteikumiem.

MIN, KUR VĒLIES - RĪGĀ, LIEPĀJĀ vai pat VAŠINGTONĀ

Lai nesaskumtu visi tie, kuri dažādu iemeslu dēļ 2. maijā nevarēs nokļūt Valmierā, kļūt par KINO PEDĀĻA dalībnieku varēs arī fiziski neatrodoties šeit uz vietas. PUSPEDĀĻA spēle būs pieejama spēlēšanai visā plašajā pasaulē. Apdomājiet sev tīkamāko maršruts 20 km rādiusā, balstoties no vietas, kurā atrodaties, pieslēdzieties spēlei lietotnē LOQUIZ, un lai sākas jautrība. Brīdī, kad sāksiet kustību, lietotne piespēlēs jautājumus vai uzdevumus, kas saistīti ar Kino Pedāli.

Vai loterija būs?

Būs! Visi dalībnieki, kuri dosies kādā no izstrādātajiem maršrutiem, piedalīsies izlozē, kur varēs laimēt mazākas un lielākas balviņas no vietējiem uzņēmējiem, arī KINO PEDĀĻA leģendāro džemperi.

Kur meklēt info?

Aprīļa vidū visa informācija par filmām, maršrutiem, starta punktiem, kodiem, lietotni būs pieejama festivāla mājas lapā www.kinopedalis.lv! Līdz tam – pierezervējiet datumus, baudiet pavasari, kustību un esiet veseli un lustīgi.

Pievienojies festivālam jau tagad, lai nepalaistu garām svarīgāko : Facebook Kino Pedālis. Visa informācija par maršrutiem, kino laikiem un kino skatīšanās www.kinopedalis.lv . Pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldībai, dalība spēlē un filmu skatīšanās bez maksas un dzimtajā valodā.
Comments