Ziņas‎ > ‎

PASĀKUMI NOVADĀ


Vaidavas ezermalā uzstāsies modernā roka grupa "Laika Suns"

Publicēja 2021. gada 29. jūn. 22:55Elīna Upīte   [ atjaunināts 2021. gada 11. jūl. 22:57 ]

15. jūlijā plkst. 19.00 Vaidavā, Vaidavas ezera krastā norisināsies latviešu modernā roka grupas “Laika Suns” koncerts.

“Laika Suns” spēlē popdziesmas ar skaļa roka enerģiju, smeļoties iedvesmu gan šodienas lielpilsētu ritmos, gan ģitārmūzikas zelta laikmetos. Ansambļa mūziķi zināmi arī kā “Mofo”, “The Sound Poets”, “Tesa” un citu apvienību dalībnieki.

Grupas koncerti apliecina, ka rokenrola enerģija vēl ir aktuāla, un ļauj noticēt, ka rokgrupas robežas ir plašas, brīvi jaucot tradīcijas ar šodienas pilsētas ritmiem.

Mūziķi ir iekarojuši klausītāju simpātijas un saņēmuši mūzikas kritiķu atzinību par tādām populārām dziesmām kā "Pavasari", "Dažas no meitenēm", "Sitīsim logus!", “Atceries Rīgu vasaras naktīs”, "Sirds" u.c.

Ieeja koncertā: bez maksas.

Ierodoties uz koncertu, jāuzrāda derīgs Digitālais COVID - 19 sertifikāts, kas apliecina veikto vakcināciju vai COVID - 19 izslimošanu.

Pasākumu organizē Kocēnu novada pašvaldība.

Kapu svētki

Publicēja 2021. gada 29. jūn. 06:09Elīna Upīte

Bērzaines (Jaunburtnieku) kapos – 14. augustā plkst. 15.00.

Dikļu kapos – 24. jūlijā plkst. 15.00.

Dauguļu kapos – 7. augustā plkst. 15.00.

Sprēstiņu kapos – 7. augustā plkst. 14.00.

Kocēnu kapos – 18. jūlijā plkst. 15.00.

Rubenes kapos – 25. jūlijā plkst. 14.00.

Dikļos ar 30 gadu jubilejas programmu viesosies leģendārā latviešu grupa “bet bet”

Publicēja 2021. gada 19. jūn. 03:20Elīna Upīte   [ atjaunināts 2021. gada 9. jūl. 00:10 ]

9. jūlijā plkst. 20.00 Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos notiks leģendārās latviešu grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts, kurā izskanēs tās labāko dziesmu programma.

Programmas repertuārā iekļautas tādas dziesmas kā “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Pieklauvē”, “Man vienalga viss”, “Diena”, “Es tevi nemīlu”, “Mana mīļā meitene”, “Vakara vējā” un citas, laika pārbaudi izturējušas dziesmas.

Grupa gatavo arī pārsteigumus, jo pašlaik norit darbs pie jauna dziesmu albuma. Koncerta norises vietā varēs iegādāties arī šajā vasarā izdoto grupas 70 dziesmu nošu un dziesmu vārdu grāmatu, kā arī labākos grupas CD albumus un Guntara Rača dzejoļu grāmatas. Grupa "bet bet”, tāpat kā daudzi pazīstami mākslinieki, ir noilgojušies satikt savu klausītāju!

Biļetes cena iepriekšpārdošanā: 15 eiro, koncerta norises dienā: 18 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam: bez maksas. Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Ierodoties uz pasākumu, jāuzrāda derīgs Digitālais COVID - 19 sertifikāts (izdrukāts vai saglabāts viedierīcē), kas apliecina veikto vakcināciju, COVID - 19 izslimošanu vai laboratorisko analīžu rezultātus. Pasākumā var piedalīties arī bērni līdz 12 gadu vecumam bez testa veikšanas.

Pie ieejas apmeklētājiem būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu (pase vai eID karte) un Digitālais Covid-19 sertifikāts. Ieejas biļete būs derīga tikai kopā ar sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Dikļu pagasta 585 gadu jubilejas ietvaros koncertu organizē Kocēnu novada pašvaldība.

Pārcelts 3. jūlijā paredzētais skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram"

Publicēja 2021. gada 16. jūn. 05:45Elīna Upīte   [ atjaunināts 2021. gada 16. jūn. 05:45 ]

Ņemot vērā pašlaik spēkā esošos noteikumus saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, kas nosaka, ka sporta sacensības drīkst rīkot tikai sporta federācijas un to juridiskie biedri, Kocēnu novada pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu pārcelt skrējiena "Apkārt Vaidavas ezeram" norisi uz nenoteiktu laiku.

Šogad skrējiens norisināsies jau 40. reizi - tas ir īpašs notikums gan organizatoriem, gan ikvienam, kurš kaut reizi ir mērojis ceļu apkārt gleznainajam Vaidavas ezeram vai vēl plāno to izmēģināt!

Jubilejas skrējiens izdosies tad, ja tajā varēs piedalīties ikviens, neierobežojot dalībnieku skaitu, kā ar pašvaldībai būs atļauts sarūpēt svētkus tā, kā tas ir iecerēts - ar vērienu, atmiņā paliekoši, taču pašlaik spēkā esošie noteikumi to liedz.

Ar nepacietību gaidām pozitīvas ziņas saistībā ar sacensību organizēšanu, lai tās pastāstīju arī Jums!

Skrējienizaicinājuma “Noķer mani, ja vari” kopvērtējuma uzvarētāju ielūgumi būs spēkā arī uz pārcelto datumu.

30. jūlijā Dikļos izskanēs koncertprogramma "Latviešu kino dziesmu svētki"

Publicēja 2021. gada 15. jūn. 06:46Elīna Upīte

Latvija ir unikāla zeme, kurā dzimst un dzīvo leģendas. Dziesmas, kas dzimušas izcilajās latviešu kinofilmās un jau kļuvušas par leģendām, šovasar mūs vienos "Latviešu kino dziesmu svētkos". Ar dzīvesprieku un degsmi, ar nostaļģiju un atmiņām, ar lepnumu un mīlestību par to tautas spēku, kas nes katru no mums un visus kopā nākotnē.

Šajās dziesmās ir kāds spēks, kas ļauj pārvarēt bailes, dziedina prātu un sasilda dvēseli. Būsim kopā - vienā valodā, vienā ritmā, vienā dziesmā.

Koncertā izskanēs melodijas no tautā tik populārajām kinofilmām Limuzīns Jāņu nakts krāsā, Vella kalpi, Mans draugs nenopietns cilvēks, Melnā vēža spīlēs, Dāvana vientuļai sievietei, Tās dullās Paulīnes dēļ, Īsa pamācība mīlēšanā, Likteņdzirnas, Emīla nedarbi, Elpojiet dziļi, Klāvs Mārtiņa dēls, Teātris, Vajadzīga soliste, Zvejnieka dēls, Maija un Paija, Sprīdītis, Spēle u.c

Labāko latviešu kino dziesmu izlasi Dziesmu svētkos izdziedās Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Anmary, Dainis Skutelis un instrumentālā grupa - Juris Kristons (taustiņi), Aivars Gudrais (ģitāra), Modris Laizāns (bass), Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti).

"Latviešu kino dziesmu svētki" maģiski skaistajā Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos izskanēs 30. jūlijā plkst. 21.00. Biļetes iepriekšpārdošanā aicinām iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs. Cena – 15 EUR. Koncerta dienā stundu pirms pasākuma biļetes varēs iegādāties arī pie ieejas estrādē.

Atgādinām, ka publisko pasākumu apmeklējuma noteikumi ir atkarīgi no varasiestāžu izdotiem noteikumiem un lēmumiem, kas epidemioloģiskās situācijas dēļ var neprognozējami mainīties. Aicinām koncerta apmeklētājus būs atbildīgiem un ievērot pasākuma norises laikā un vietā noteiktās epidemioloģiskās prasības.

Vasaras saulgriežu norises Kocēnu novadā

Publicēja 2021. gada 11. jūn. 00:38Elīna Upīte   [ atjaunināts 2021. gada 14. jūn. 03:31 ]

Sagaidot gada garāko dienu un īsāko nakti, Kocēnu novadā norisināsies Vasaras saulgriežu notikumi, kuros, ievērojot spēkā esošos epidemoloģiskās drošības noteikumus, svētku noskaņu būs iespējams rast amatiermākslas kolektīvu veikumā, mājražotāju un amatnieku tirdziņos, iedegtajos ugunskuros, mūzikas skaņās.

Bērzaines ciema centrā, gatavojoties Vasaras saulgriežiem, veido pļavu, kur 22. jūnijā no plkst. 19.00 ikvienam būs iespēja noplūkt kādu pļavas ziedu, smilgu vai citu zaļumu savam saulgriežu vainagam, uzmeklēt un iepazīt tajā mītošos kukaiņus. Plkst. 22.00 līdzās estrādei iedegsies Jāņu ugunskurs un demonstrēs Bērzaines amatierteātra videoizrādi “Palaidnīgie velniņi”, ko, iedvesmojoties no Rūdolfa Blaumaņa daiļrades, radījis režisors Andris Liepiņš.

Dikļos no 18. jūnija līdz 20. jūnijam norisināsies Ziedu ugunskuru veidošanas akcija, kuras laikā ikviens diklēnietis – gan daudzdzīvokļu mājās, gan privātmājās dzīvojošie – aicināti radīt svētku noskaņojumu savas dzīvesvietas apkārtnē, izveidojot ziedu kompozīcijas. Akcijas dalībnieki tiks sumināti Vasaras saulgriežu vakarā, 21. jūnijā, no plkst. 19.30 Neikenkalna dabas koncertzālē pie svētku ugunskura. Vasaras saulgriežu noskaņas pārņems arī Dikļu kultūras centra logus, kur no 14. jūnija līdz 30. jūnijam būs apskatāma Dikļu bērnudārza “Cielaviņa” audzēkņu zīmējumu izstāde “Es sapinu vainadziņu, Jāņu dienu gaidīdama”.

Kocēnos, Kokmuižas promenādē Vasaras saulgriežu vakarā, 21. jūnijā, no plkst. 18.00 norisināsies Saulgriežu tirdziņš, kurā savus ražojumus piedāvās amatnieki, mājražotāji, zemnieki un citi darbīgi ļaudis no Kocēnu novada un kaimiņu novadiem. Saulei rietot, visapkārt Kokmuižas promenādei iedegsies ugunskuri, un būs iespēja baudīt maģisko saulgriežu vakara noskaņu, dodoties izbraucienos ar laivu pa Kocēnu dīķi, fonā – dabas un mūzikas skaņu mijiedarbība. Pieteikšanās dalībai tirdziņā ir noslēgusies!

Vaidavas ezermalā 19. jūnijā no plkst. 14.00 līdz plkst. 18.00 norisināsies tirdziņš Vasaras saulgriežu noskaņās. Tirgotāji aicināti sazināties ar Vaidavas kultūras un amatniecības centra vadītāju Initu Jurgenbergu, tālr. 27891681. No plkst. 21.00 ezermalu pārņems meditatīva noskaņa – kokles, čella un gongu skaņās izskanēs “Saulgriežu skaņu stāsti dabā”.

Zilākalna ciema parkā 22. jūnijā no plkst. 18.00 norisināsies Līgo dienas ieskaņu tirdziņš, kurā dažādus gardumus un darinājumus piedāvās vietējie iedzīvotāji, savukārt no plkst. 22.00 parka teritoriju piepildīs mūzikas skaņas, un ikviens laipni aicināts doties pastaigā, kā arī noskatīties Bērzaines amatierteātra video izrādi Jāņu noskaņās un aplūkot fotomākslinieka Armanda Miķelsona darbu izstādi.

Norišu apmeklētājus aicinām ievērot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības!

Kocēnu novadā pieminēs 1941. gada deportāciju 80. gadadienu (VIDEO)

Publicēja 2021. gada 26. maijs 03:46Kristers Blūms   [ atjaunināja Elīna Upīte 2021. gada 14. jūn. 05:08 ]

Šī gada 14. jūnijā aprit 80 gadu kopš Padomju Savienība pēc Latvijas okupācijas organizēja pirmās masu deportācijas – 1941. gadā tika izsūtīti vairāk nekā 15 tūkstoši Latvijas pilsoņu.

Pieminot deportāciju upurus, 14. jūnijā no plkst. 11.00 tiešsaistes pasākumā ar nosaukumu “Aizvestie. Neaizmirstie. 80 gadi kopš 14. jūnija deportācijām” vienlaikus visā Latvijā tiks lasīti 1941. gadā izsūtīto Latvijas iedzīvotāju vārdi. Piemiņas pasākumi notiks arī tautiešu mītņu zemēs ārpus Latvijas. Plkst. 10.50 plānota Valsts prezidenta Egila Levita uzruna.

Kocēnu novadā vārdu lasīšana notiks pie Kokmuižas pils, Kocēnos. Šeit kopumā tiks lasīti 20 deportēto cilvēku vārdi. Lasījumus veiks Kocēnu novada laikmetīgā teātra “Volatus” režisore un vadītāja Larisa Merca.  Paralēli šiem tiešsaistes lasījumiem plkst. 11.00 Dikļu kapos pie Baltā krusta notiks ziedu nolikšana un atmiņu lasījums 1941. gadā izsūtīto latviešu piemiņai.

Lasījumi tiks straumēti reāllaikā platformās LSM.lv un LNB.lv, kur būs pieejama “Karšu izdevniecības Jāņa sēta” izstrādāta digitāla Latvijas karte ar apkopotām saitēm uz tiešraidēm no pasākumiem pašvaldībās. Šajā kartē vēlāk tiks ievietoti arī piemiņas pasākumu videomateriāli, kā arī dati par deportētajiem, lai veidotu un attīstītu publiski pieejamu tiešsaistes platformu, kas vizualizē deportācijas Latvijā, palīdzot aptvert apmēru un sekas, parādot statistiku un vienlaikus ļaujot izsekot individuāliem izvesto cilvēku stāstiem. Savukārt, lai latvieši pasaulē varētu iesaistīties un šai piemiņas brīdī būt domās kopā ar 14. jūnija upuriem, kā arī ar latviešiem Latvijā un citur ārzemēs, digitālajā piemiņas kartē būs sadaļa, kurā ikviens latvietis pasaulē varēs ievietot savu, ģimenes vai domubiedru grupas foto ar aizdegtām piemiņas svecēm rokās.

Pasākuma idejas autore Sandra Kalniete norāda: “Nav nekā personīgāka un individuālāka par cilvēka vārdu un uzvārdu, jo tas pavada ikvienu no dzimšanas līdz nāves brīdim un turpina pastāvēt līdz laiku laikiem vēstures annālēs. Ikviens izsūtītais ir pelnījis, lai viņš nebūtu tikai sīka vienība kādā lielākā, apkopojošā skaitlī. Vārdu lasīšanas ceremonijai vienlaikus notiekot visos Latvijas novados un pagastos un piemiņas brīžus saslēdzot vienotā Latvijas tīmeklī, tiek dota iespēja piemiņas pasākumā piedalīties kā Latvijā, tā visā pasaulē mītošajiem tautiešiem.”

14. jūnija norises atspoguļos Latvijas sabiedriskie un reģionālie mediji.

Pasākumu Kocēnu novadā rīko Kocēnu novada dome.

Piemiņas pasākumu “Aizvestie. Neaizmirstie. 80 gadi kopš 14. jūnija deportācijām” rīko Valsts prezidenta kanceleja un Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar ekspertiem no Latvijas Nacionālā arhīva, “Karšu izdevniecības Jāņa sēta” un sabiedriskajiem medijiem.

5. jūnijā Vaidavas ezera krastā notiks brīvdabas mākslinieku tirdziņš “MULTIMĀKSLA”

Publicēja 2021. gada 19. maijs 05:29Kristers Blūms

Ar prieku ziņojam, ka 5.jūnijā no plkst. 18:00 - 22:00 Vaidavas ezera krastā, blakus Vaidavas ezera estrādei un Valmiermuižas vasarnīcai, norisināsies mākslinieku darbu brīvdabas "Pop- up" tirdziņš "Multimāksla".

Daudzām radošajām personībām – dziedātājiem, mūziķiem, aktieriem u.c. – ir aizraušanās, ar ko viņi nodarbojas paralēli savai pamatprofesijai: izgatavo visdažādākās lietas, glezno, ada, izšuj, rada mākslas darbus, pavārmākslas šedevrus u.c.. Un nu ir pienācis brīdis, kad viņi vēlētos publiski dalīties ar saviem darinājumiem.

Tirdziņā "Multimāksla" būs iespēja satikt māksliniekus pašus personīgi un iegādāties viņu radītus traukus, gleznas, sveces, grāmatas, apģērbu līnijas, rotas un citus meistardarbus.

To autori ir IGO, B. Sipeniece - Gavare, E. Patmalniece, O. Rajecka, A. Andrejeva, S. Jēgers, V. Plotņikova, D. Rudāne, A. Krēsla, UFO, I. Sutugova, A. Zeltiņa, G. Račs, R. Meloni, K. Dimanta, Patrisha, O. Dreģe, A. Bulis, KASHERS, HORENS, I. Auziņš, D. Lūriņa, M. Sējāne - Īle, G. Gāga u.c.

Mākslinieku radītās lietas būs iespējams iegādāties par īpašu cenu, tādējādi atbalstot radošos cilvēkus, turklāt vairāku mākslinieku radītās lietas būs pieejamas tikai un vienīgi šīs vasaras tirdziņos un ir unikālas, jo tās iepriekš nekur publiski nav bijušas pieejamas un apskatāmas.

Ikvienam būs iespēja baudīt arī Valmiermuižas vasarnīcas kafejnīcas labumus, darbosies laivu un SUP dēļu noma "VaidavEži", kā arī kopīgi varēsim baudīt brīnišķīgo ainavu Vaidavas ezera krastā.

Lai izslēgtu nevajadzīgu drūzmēšanos, paredzēts, ka tirdziņā daži mākslinieki būs sastopami visas dienas garumā, daži – stundu vai divas. Iepriekš netiks atklāts, kad un kurš mākslinieks būs sastopams tirdziņā, lai saglabātu intrigu un satikšanās brīnumu. Tādēļ to varēs uzzināt tikai tirdziņa norises dienā, taču viņu piedāvātās preces varēs iegādāties visu tirdziņa darbības laiku.

Tirdziņš norisināsies, ievērojot visus valstī noteiktos aktuālos ierobežojumus un epidemioloģiskās prasības.

 

23. maijā Kocēnos notiks Vasarsvētku tirdziņš "Restarts"

Publicēja 2021. gada 12. maijs 00:42Elīna Upīte   [ atjaunināja Kristers Blūms 2021. gada 20. maijs 05:02 ]

23. maijā no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00 Kocēnos divos tirgus plačos norisināsies Vasarsvētku tirdziņš.

Pirmajā tirgus placī, kas atradīsies Kokmuižas promenādē (līdzās lapenei), būs iespēja restartēt savu drēbju skapi, iegādāties kādu pērli savai mājai, interjeram. Turpināsim aizvadītajā gadā iesākto tradīciju dot otru iespēju lietām, kas glabājas skapjos, bēniņos, pieliekamajos, un varētu būt noderīgas kādam citam. Pieteikšanās dalībai andelē, sūtot vēstuli uz e-pasta adresi ilona.migla@kocenunovads.lv. Maksimālais tirgotāju skaits: 20. Pieteikumi tiks reģistrēti rindas kārtībā pēc to iesūtīšanas laika.

Otrajā tirgus placī, kas atradīsies laukumā pie ēkas Jāņa Ķenča ielā 3/5, ar skatu uz Kokmuižas strūklaku, būs iespēja iegādāties Kocēnu novada mājražotāju, amatnieku un zemnieku labumus. Maksimālais tirgotāju skaits ir sasniegts, jauni pieteikumi netiek pieņemti.

Paralēli tirdziņam norisināsies izbraucieni ar laivu pa Kocēnu dīķi. Braucienos varēs doties bez maksas, vienā laivā sēžot personām no vienas mājsaimniecības.

Mājražotāju tirdziņa apmeklētājus gaidīs vīna darītavas “Matilde” un “Berga Vīns”.  "Grasbergs" ar gardajiem piena produktiem; mājražotāja Antra Antonija ar pašceptajām kūkām un cepumiem; mājražotāja Sandra Krīgere ar sulām, sīrupiem un sukāžu produkciju; z/s “Mežmalas” ar spēcinošo smiltsērkšķu produkciju; z/s “Mežvijas” ar garšaugu maisījumiem, sīrupiem, medu; mājražotāja Ruslana Mitničuka ar “Visummila” maizi; SIA “Simple Concept” ar dažādiem skaistiem un vienlaikus arī praktiskiem koka izstrādājumiem; Justīne Valdmane ar dāmu apģērbiem. Pie Zeltītes Kavieres varēs mieloties ar gardo putru, zāļu tējām un sulu.

Tāpat tirdziņā būs iespējams iegādāties "Jāņa kūpinātavas" zivis un gaļu, Ķingu maizi, Rehtšprehera sieru, "Siera ražotnes" mājas makaronus un kaltētos sierus.  Restorāns “Delizia” gādās par gardu maltīti un dzērieniem. Neizpaliks arī popkorns un cukurvate mazajiem kārumniekiem. Rūjienas audēja Vija Rulle ieradīsies ar visu nepieciešamo, lai kārtīgs latviešu cilvēks varētu sapostiem Jāņiem tradicionālās noskaņās. 

Aicinām ievērot epidemioloģiskās drošības prasības!

Šajā nedēļā norisinās skrējienizaicinājuma "Noķer mani, ja vari" ceturtais posms + 3.posma kopvērtējums

Publicēja 2021. gada 10. maijs 02:36Kristers Blūms   [ atjaunināts 2021. gada 26. maijs 04:04 ]

Visu maiju Kocēnu novads sadarbībā ar distantrace.com piedāvā sajust sacensību garu attālināta tipa skrējienizacinājumā “Noķer mani, ja vari”.

Skrējiens tiks aizvadīts četros posmos:
  1. “Zaļais dzelzceļš” – 4.05 – 9.05;
  2. “Sietiņieža pauguri” – 11.05 – 16.05;
  3. “Upītes” – 18.05 – 23.05;
  4.  "Vaidavas ezers" – 27.05 – 03.06.
Sacensību formāts dos iespēju dalībniekam, katras nedēļas garumā doties skrējienā jaunā distancē un skriet to neierobežotu reižu skaitu.

Kā tas darbojas? Dalībnieks reģistrējas distantrace.com sistēmā, pievieno savu aktivitāšu sporta servisu un pēc reģistrācijas izvēloties sadaļu “sacensības” (https://distantrace.com/lv/sacensibas/) reģistrējas skrējienizacinajumam.

Reģistrējoties Distantrace.com mājaslapā, jums ir iespēja to savienot savu izmantoto sporta servisu (Garmin, Suunto, Polar u.c.), kas nodrošinās automātisku rezultāta savienošanu ar izvēlēto sacensību. Ja būsi savienojis savu ierīci ar mājaslapu un pieteicies "Noķer mani, ja vari", pēc veiktās distances un datu saglabāšanas, pāris minūšu laikā, rezultāts automātiski parādīsies kopvērtējumā. Vienkārši un ērti!

Ja izmanto STRAVA: STRAVA lietotājiem dati par skrējienu dotajā brīdī ir jāievada manuāli. Lai to izdarītu, būs nepieciešams dators un pāris minūtes laika. Precīza instrukcija soli pa solim meklējama distantrace.com mājaslapā.

Katru distanci ir iespēja veikt neierobežotu reižu skaitu sešu dienu garumā, jeb tik ilgi, cik vien konkrētā distance ir aktīva. Ieskaites rezultātam būs iespēja iesniegt tikai vienu rezultātu, neatkarīgi no noskrieto reižu daudzuma. Par iegūto vietu, katras nedēļas posmā dalībnieks saņem noteiktu punktu summu, kas summējas kopvērtējumā.

Pēc katra posma tiks veikta balvu izloze, starp katras grupas dalībniekiem, neatkarīgi no izcīnītās vietas, kā arī tiks apbalvoti katras grupas kopvērtējuma TOP 3.

Ja Tev patīk izaicinājumi un Tevī mīt sacensību gars, tad katru nedēļu Tev būs iespēja izaicināt un noķert kādu Kocēnu novada atpazīstamu personu. Kā šis strādā? Tevi katru posmu izaicinās kāda novada persona un viņu pārspējot Tev būs iespēja piedalīties specbalvas izlozē, kas solās būt ļoti vērtīga.

Noskrien distanci, ievieto foto savos sociālajos tīklos un izaicini savus draugus un konkurentus ar tēmturi #nokermanijavari.

No 18. – 23. maijam norisinājās skrējienizainājuma 3. posms “Upītes”. Distanci ar reģistrētu laiku veica 42 dalībnieki, kas mērojās spēkiem paugurainajā 8.2km distancē.

3. posma “Upītes” rezultāti!

Pieaugušo grupa (sievietes):

1. Karīna Lazdiņa;
2. Dina Alksne;
3. Inese Kokoreviča;
4. Līga Valdmane;
5. Dace Liepiņa;
6. Dace Demme-Vimba;
7. Inguna Zagorska;
8. Monta Apine
9. Nora Urbāne;
10. Sanda Berga;
11. Inga Vīksna-Āboliņa;
12. Ilze Heinola;
13. Solvita Grāvelsiņa;
14. Žanete Kleina;
15. Velga Zēmele.

Pieaugušo grupa (vīrieši):
1. Uģis Karasevs;
2. Andris Robalts;
3. Kaspars Petersons;
4. Māris Heinols;
5. Mārtiņš Gailis;
6. Ritvars Klapars;
7. Lauris Veidemanis;
8. Aigars Šuvcāns;
9. Jānis Lezdiņš;
10. Artūrs Sijāts;
11. Madars Miķelsons;
12. Mārtiņš Birums;
13. Mārcis Kārkliņš;
14. Dmitrijs Vasiļausks;
15. Ivars Eglītis;
16. Sondars Bandenovičs;
17. Artūrs Bērziņš;
18. Artūrs Baikovs;
19. Aivars Kristiāns Rullis;
20. Jānis Dainis;
21. Oskars Vimba;
22. Jānis Zagorskis.

Bērni (meitenes):
1. Marta Luize Petersone;
2. Grēta Berga.

Bērni (zēni):
1. Dāvis Bergs;
2. Dāvis Zariņš.

Informācija par trešā posma rezultātiem un kopvērtējumu pieejama distantrace.com mājas lapā (https://distantrace.com/lv/sacensibas/140/).

1-10 of 505