Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Zilākalna cilpas 1.posms - karte

Publicēja 2017. gada 14. marts 06:34Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 14. marts 23:29 ]
Atgādinām, ka 
Kocēnu novadā startēs skriešanas seriāla jaunā sezona, kam dots nosaukums “Zilākalna cilpas”. Pirmais skrējiens jau 16.martā ar brīvo startu no pl.18.00. līdz pl.19.00. 

Skriešanas seriālā piedalīties aicināti gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie, kā arī nūjotāji. Pieteikties sacensībām iespējams sacensību norises dienā un vietā vai iepriekš līdz, katras otrdienas (15., 22., 29., 5.) pl.24:00 tiešsaistē http://ej.uz/CilpotajiRegistrejas

Šogad skriešanas seriāla jaunās sezonas dalībniekiem būs iespēja izskriet distanci ar cilpas garumu 1,20 km Kocēnu novada augstākajā punktā – Zilākalnā (starts – Zilākalna stāvlaukumā). 

Distances attēlojums kartē:


Plānots, ka sacensības norisināsies četros posmos, sākot no 16.marta līdz 6.aprīlim:
1. posms – 16.martā 
2. posms – 23.martā 
3. posms – 30.martā 
4. posms – 6.aprīlī 

Visi rezultāti tiks publicēti www.kocenunovads.lv. Noslēgumā tiks apbalvoti katras vecuma grupas ātrākie sportisti.  Kopvērtējuma apbalvošanas norises vieta un laiks tiks paziņots ne vēlāk kā līdz 28.martam. 1. - 3. vietas ieguvēji kopvērtējumā katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar medaļām.

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta viens no lielākajiem pasaules kūdras produktu ražotājiem Klasmann-Deilmann, ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs Eži un Venden, kas iegūst ūdeni Gaujas nacionālā parka teritorijā, Kocēnu novadā.

Distances veikšanai dalībnieks izmanto personīgo rokas bateriju vai pieres lukturīti. Organizatori gaismas lukturīšus neizsniedz!

Ar distanci, dalībnieku vecuma grupām un kontrollaiku, kā arī vērtēšanas noteikumiem var iepazīties nolikumā, kas pieejams ŠEIT.

           
Comments