Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Ziemeļvidzemes internātpamatskolā iepazīst atkritumu veidus un pārstrādi

Publicēja 2018. gada 8. febr. 05:38Kristers Blūms

Šodien Ziemeļvidzemes internātpamatskolā Dauguļos norisinājās pasākums, kur bērni prezentēja savus projektus, kuros bija iepazinušies ar atkritumu veidiem un to šķirošanu. Tāpat tika pildīti arī praktiskie uzdevumi parādot savas zināšanas par atkritumu pārstrādi! Mazākie bērni šķiroja atkritumus dalot tos kategorijās, bet lielākie - atbildēja uz dažādiem jautājumiem par lietu otrreizējo pārstrādi un parādīja savas iepriekš gūtās zināšanas.

Šajās dienās skolā apskatāma arī izstāde, kurā skatāmi bērnu darbi, kas veidoti piešķirot dažādām lietām otro dzīvi, tāpat izdekorētas arī makulatūras nodošanas kastes.

Jāpiemin, ka Ziemeļvidzemes internātpamatskola pilda arī EkoSkolas funkcijas padarot vides jautājumus par daļu no skolas un tās pārstāvju ikdienas dzīves!


https://sites.google.com/a/koceni.lv/kocenu-novads/zinas/novada-zinas/_draft_post-134/IMG_3065.JPGhttps://sites.google.com/a/koceni.lv/kocenu-novads/zinas/novada-zinas/_draft_post-134/IMG_3117.JPGhttps://sites.google.com/a/koceni.lv/kocenu-novads/zinas/novada-zinas/_draft_post-134/IMG_3120.JPG
https://sites.google.com/a/koceni.lv/kocenu-novads/zinas/novada-zinas/_draft_post-134/IMG_3054.JPG

Comments