Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Vīriešu virslīgas florbola komanda “Rubene” izslēgšanas spēļu sēriju turpinās Kocēnos

Publicēja 2019. gada 8. marts 05:24Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 8. marts 05:28 ]
Šovakar, 8. martā, plkst. 21.00 Kocēnu sporta namā Latvijas čempionāta ietvaros Kocēnu novada vīriešu virslīgas florbola komanda “Rubene” aizvadīs trešo spēli izslēgšanas spēļu turnīra ceturtdaļfinālā, kurā mērosies spēkiem ar komandu “Talsu NSS/Krauzers”. Pēc pagājušajā nedēļas nogalē Talsos aizvadītām divām spēlēm sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir 1:1 – pirmajā spēlē uzvaru ar rezultātu 5:3 izcīnīja mājinieki, otrajā spēlē - “Rubene” (3:4). Ceturtā abu komandu cīņa notiks sestdien, 9. martā, plkst. 18.00. Ieeja: 2 EUR, pensionāriem, invalīdiem: 1 EUR, bērniem un jauniešiem līdz 18 g.v.: bez maksas.

Latvijas čempionāta florbolā regulārā turnīra spēles šonedēļ aizvadīs Kocēnu novada sieviešu virslīgas un 1. līgas komandas. Sieviešu virslīgas (ELVI līgas) komanda “Rubene” sestdien dosies izbraukumā uz Rīgu, lai plkst. 19.00 Elektrum Olimpiskajā centrā sāktu cīņu ar komandu “NND Rīga”. Savukārt sieviešu 1. līgas florbola komanda aizvadīs divas mājas spēles Kocēnu sporta namā – 9. martā plkst. 20.30 un 10. martā plkst. 11.00, kurās uzņems komandu “LiepU” no Liepājas. Ieeja: bez maksas.

Jāatzīmē, ka florbola cienītājiem šonedēļ Kocēnu sporta namā būs iespēja vērot arī vīriešu virslīgas komandu SK “Pārgauja” un “Lielvārde/Fatpipe” ceturtdaļfināla spēles – 9. martā un 10. martā plkst. 14.00. Ieeja: 2 EUR, pensionāriem, invalīdiem, bērniem un jauniešiem līdz 16 g.v.: bez maksas.